FB Antczak rozpoczyna prace w Koninie

1217
Antczak Konin 1

Antczak Konin 1

Właśnie ruszyły prace na inwestycji mieszkaniowej FB Antczak, zlokalizowanej nieopodal konińskiego ratusza. W obiekcie, którego zakończenie planowane jest w II kwartale 2017 roku znajdą się 24 lokale o metrażach od 30 do 104 mkw.

Na placu budowy w rejonie ulic Śliskiej, Wodnej i Grunwaldzkiej w Koninie, przeprowadzono rozbiórkę i uporządkowanie terenu pod dalsze działania. Na finiszu są już także prace gruntowe prowadzone pod okiem archeologa. Fundamenty budynku powinny być gotowe już na początku lipca.
W obiekcie do dyspozycji oddane zostaną 24 lokale – będą to zarówno kawalerki z możliwością połączenia, jak również mieszkania czteropokojowe. Większość lokali posiadać będzie balkony lub tarasy. Koszt mkw. powierzchni oscylować będzie w granicy 4000 zł.
Konin to kolejny, po Ostrowie Wlkp. i Kaliszu, projekt FB Antczak zlokalizowany w Wielkopolsce. Kamienica usytuowana będzie w pobliżu placu Wolności, placu Zamkowego, a także w bliskim sąsiedztwie ważnych budynków administracyjnych. Ze względu na strategiczne położenie w centrum miasta dołożono starań, aby realizowany projekt był spójny z okolicznymi zabudowaniami.
Autorem koncepcji architektonicznej jest pracownia Decone z Poznania.