FB Antczak generalnym wykonawcą nowej siedziby dla Zetor Polska

1073
Zetor Polska 2

Zetor Polska 2

FB Antczak rozpoczyna właśnie prace na placu budowy przy ul. Inwestorskiej w Kaliszu. Na zlecenie firmy Zetor Polska – producenta ciągników rolniczych – powstanie tam hala magazynowo–serwisowa wraz z powierzchnią biurową.

Inwestor zlecił FB Antczak wybudowanie hali magazynowo–serwisowej z częścią ekspozycyjno–biurową o powierzchni 3840 mkw. W budynku znajdzie się pokaźne zaplecze dla pracowników z szatniami i pomieszczeniami socjalnymi. Generalny wykonawca jest także odpowiedzialny za przygotowanie infrastruktury komunikacyjnej na terenie obiektu o łącznej powierzchni 17.000 mkw.
Koncepcja architektoniczna obiektu powstała w oparciu o minimalizm i maksymalizację użyteczności. Jej autorem jest firma OMNIS z Ostrołęki, posiadająca wieloletnie doświadczenie w projektowaniu i realizacji obiektów przemysłowych.
Zakończenie prac planowane jest na II kwartał 2016 roku.
Projekt dla Zetor to kolejna realizacja FB Antczak na terenie kaliskiej podstrefy Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej „INVEST–PARK”. W poprzednich latach, firma odpowiedzialna była za wybudowanie na tym obszarze obiektów m.in. dla Meyer Tool Poland oraz MTM Industries.