Euro Styl szykuje nowe mieszkania w Trójmieście

1112
Apartamenty Conrada

Apartamenty Conrada

Trójmiejski deweloper firma Euro Styl planuje nowe inwestycje mieszkaniowe na terenie Gdańska i Gdyni.

Do sprzedaży trafiły trzy projekty: Futura Apartamenty przy ulicy Maurycego Beniowskiego w Gdańsku, Apartamenty Conrada przy ulicy Strzelców w Małym Kacku i Amareno przy ulicy Uczniowskiej również w Gdyni (Witomino).
Na osiedlu Futura Apartamenty znajdą się 84 lokale w trzech budynkach. Powierzchnia mieszkań wyniesie od 28 do 131 mkw. Ich ceny brutto to 5,9-8,5 tys. zł za mkw.
Z kolei w inwestycji Apartamenty Conrada powstanie 129 mieszkań i pięć lokali usługowych rozlokowanych również w trzech budynkach. Metraż mieszkań rozpoczyna się od 42 mkw., a kończy na 131 mkw. Cena brutto za mkw. waha się między 5,6 i ponad 6,5 tys. zł za mkw.
Budowa obydwu osiedli już się rozpoczęła. Pierwsze budynki w projektach Futura Apartamenty i Apartamenty Conrada zostaną ukończone w czwartym kwartale 2014 roku.
Natomiast na gdyńskim Witominie Euro Styl rozpocznie prace budowlane w trzecim kwartale tego roku. W dwóch budynkach na osiedlu Amareno znajdzie się 67 mieszkań o powierzchni od 39 do 90 mkw. Cena brutto za mkw. będzie zaczynać się od ponad 5,3 tys. zł i kończyć na około 6,5 tys. za mkw. Pierwsi mieszkańcy wprowadzą się do swoich mieszkań w pierwszym kwartale 2015 roku.

Źródło: Eurobuild CEE

Wizualizacja: Apartamenty Conrada