Ekonbud Fadom buduje Green Home w Zielonej Górze

1323
Green Home Ekonbud

Green Home Ekonbud

Ekonbud Fadom rozpoczął, jako inwestor i generalny wykonawca, budowę osiedla Green Home w Zielonej Górze przy ul. Suwalskiej.

 

Osiedle Green Home to kompleks mieszkaniowy zlokalizowany przy ul. Suwalskiej w Zielonej Górze (w pobliżu Szosy Kisielińskiej). Będzie to zespół nowoczesnych i funkcjonalnie zaprojektowanych budynków usytuowanych w malowniczej okolicy, wśród lasów.
W pierwszym etapie inwestycji powstaną trzy czterokondygnacyjne, jednoklatkowe budynki nr 5, 3 i 1, w których zaprojektowano w sumie 64 mieszkania o zróżnicowanej powierzchni. Bardzo ciekawą propozycją będą mieszkania z antresolami i dużymi tarasami położone na najwyższych piętrach. Do wszystkich mieszkań przynależą komórki lokatorskie umiejscowione na tej samej kondygnacji co mieszkanie.
W budynku nr 1 będą 32 lokale mieszkalne o metrażu od 44,7 m kw. (2 pokoje z aneksem) do 135,8 m kw. (mieszkanie 3-pokojowe + antresola). Z kolei budynki nr 3 i 5 mają po 16 mieszkań o metrażu od 57 do 133 m kw.
Za mieszkania jednopoziomowe zapłacić trzeba po 3590 zł/m kw. brutto. Cena mieszkań dwupoziomowych wynosi: 3500 zł/m kw. za dolną kondygnację i 2900 zł/m kw. antresoli.
Termin realizacji I etapu inwestycji to grudzień 2013 r.
Osiedle powstaje według projektu Armanda Skowrońskiego z Vega Art. Docelowo inwestor na zakupionym terenie o powierzchni 4 ha zamierza zlokalizować zespół budynków z ok. 500 lokalami.