Echo Investment zaprezentowało Tryton Business House

1158
TRYTON BUSINESS HOUSE 01

TRYTON BUSINESS HOUSE 01

23 września w Europejskim Centrum Solidarności odbyła się prezentacja biurowca Tryton Business House, realizowanego w Gdańsku przez spółkę Echo Investment.

W spotkaniu wzięli udział m.in. Paweł Adamowicz, prezydent Gdańska i Artur Langner, wiceprezes zarządu Echo Investment. Szczegóły Tryton Business House zaprezentowała Kornelia Łukaszewska, leasing manager odpowiedzialna za gdański projekt, a także przedstawiciele projektanta i generalnego wykonawcy.
Tryton Business House to nowoczesny biurowiec klasy A oferujący 22.000 mkw. powierzchni. Obiekt powstaje przy skrzyżowaniu ul. Jana z Kolna i Wałów Piastowskich. Położenie przy głównych arteriach komunikacyjnych miasta umożliwia szybki i łatwy dostęp samochodem oraz publicznymi środkami transportu do innych dzielnic. Biurowiec dysponować będzie własnym parkingiem podziemnym i miejscami postojowymi dla 262 samochodów. W ramach inwestycji powstaje też ogólnodostępny parking miejski. W projekcie, którego autorem jest pracownia Arch-Deco z Gdyni uwzględniono również 72 zadaszone miejsca postojowe dla rowerów, co jest jednym z wymogów certyfikacji BREEAM. Rowerzyści będą mieli też do dyspozycji prysznice, szatnie i suszarnie.
Tryton Business House to budynek o zróżnicowanej bryle – od strony ul. Jana z Kolna będzie miał 6 kondygnacji, a w środkowej części 11. Część wspólną stanowi jednokondygnacyjny hall – łącznik spinający funkcję usługowo-biurową, będący ogólnodostępnym pasażem z przejściem w kierunku dworca.
Obecnie na placu budowy trwa wykonywanie płyty fundamentowej, prowadzone są również prace związane wykonywaniem słupów i ścian garażu. Realizacja Tryton Business House zakończy się w IV kwartale 2015 roku.