Echo Investment pozyskuje kredyt na 20 mln euro

1093
Nobilis Business House Wroclaw

Nobilis Business House Wroclaw

Spółka Echo Investment zawarła z mBank SA umowę kredytową o wartości 20 mln euro i 2 mln zł. Uzyskane środki zostaną przeznaczone na sfinansowanie końcowej fazy projektu biurowego Echo – Nobilis Business House. Kredyt udzielony został na okres sześciu lat.

Nobilis Business House to nowoczesny biurowiec klasy A realizowany we Wrocławiu obok Pasażu Grunwaldzkiego. Zakończenie budowy zaplanowano na lipiec br.
– To dla nas pierwsza okazja do współpracy przy finansowaniu projektów nieruchomościowych z mBankiem pod nową nazwą. Dużo wcześniej BRE Bank SA finansował dla nas realizację dwóch obiektów handlowych. Kredyt pozwoli nam zrefinansować projekt Nobilis, który już niedługo udostępni swoje progi najemcom – mówi Grzegorz Iwański, dyrektor Działu Finansowania Echo Investment.
– Cieszymy się, że mogliśmy rozpocząć współpracę z tak renomowanym deweloperem jak Echo Investment. To spółka, która wielokrotnie udowodniła swoje wyjątkowe doświadczenie w rozwoju najwyższej jakości obiektów biurowych. Nobilis stanie się kolejną, prestiżową lokalizacją w stolicy Dolnego Śląska – mówi Michał Popiołek, dyrektor Departamentu Finansowania Strukturalnego i Mezzanine w mBank SA.