Dzień Otwarty w Atrium Geo w Katowicach

1103
Atrium Geo w Katowicach

Atrium Geo w Katowicach

30 maja w biurze sprzedaży mieszkań przy ulicy Rolnej 17b/2 w Katowicach odbędzie się Dzień Otwarty inwestycji Atrium Geo B. Wydarzenie, którego organizatorem jest Grupa Deweloperska Geo będzie okazją do zapoznania się z ofertą cenową dewelopera.

Na kompleks Atrium Geo, znajdujący się na granicy dzielnic Brynów i Ligota, składają się 2 czteropiętrowe budynki liczące łącznie 120 mieszkań. W ramach inwestycji Atrium Geo B dostępne są jeszcze 44 dwu- i trzypokojowe mieszkania o zróżnicowanym metrażu od 43,45 do 74,91 m kw. Dla wygody mieszkańców w budynkach zainstalowano windy oraz przewidziano podziemny parking.
Między budynkami znajduje się zielony dziedziniec – atrium, dostępny wyłącznie dla mieszkańców, od którego inwestycja wzięła swoją nazwę. Mieszkania na parterze od strony dziedzińca posiadają ogródki, a niektóre na pierwszym i drugim piętrze wyposażone są w tarasy, wszystkie posiadają też balkony.
W związku z planowanym na 30 maja Dniem Otwartym deweloper przygotował specjalną ofertą promocyjną, w ramach której ceny mieszkań zaczynają się już od 4550 zł/mkw.

***
Grupa Deweloperska Geo jest polską spółką działającą na rynku budownictwa mieszkaniowego od 1988 roku. Na terenie Krakowa, gdzie mieści się siedziba firmy, a także Wrocławia i Katowic zrealizowała ponad 70 inwestycji, na które składa się ok. 3.500 mieszkań. Geo jest członkiem Polskiego Związku Firm Deweloperskich, Stowarzyszenia Budowniczych Domów i Mieszkań oraz uczestnikiem programu „Biała Lista Firm”.