Dzień otwarty osiedla Dalia

1050
dalia1

dalia1

DOM.developer zaprasza na dzień otwarty osiedla Dalia, które odbędzie się 31 sierpnia między godziną 11.00 a 15.00, przy ulicy Daliowej 32-64 na wrocławskich Pawłowicach. Podczas wydarzenia uczestnicy będą mogli osobiście wejść do wszystkich dostępnych w ofercie segmentów, zobaczyć dom pokazowy, porozmawiać ze sprzedawcą, doradcą finansowym oraz zbadać swoją zdolność kredytową.

Osiedle Dalia to kompleks 20 stylowych dwupoziomowych mieszkań rodzinnych. Wyróżnia się nowoczesną architekturą i funkcjonalną aranżacją przestrzeni. Każdy segment mieści na parterze przestronny salon o powierzchni 37 mkw oraz kuchnię z panoramicznym oknem i spiżarnią. Na piętrze znajdują się 3 wygodne sypialnie oraz duża łazienka. Na zewnątrz – taras z wyjściem do ogrodu. W oferowanym przez dewelopera standardzie dostępne są schody prefabrykowane, piec gazowy, bojler oraz instalacja pod kominek.
W sprzedaży zostały mieszkania willowe z garażem i ogródkiem o powierzchni ok. 130 mkw oraz ok. 150 mkw, w cenie od 509.000 zł brutto. Największe atuty obszaru, na którym znajduje się Dalia to przede wszystkim cicha, spokojna i pełna terenów zielonych okolica. Pawłowice pod tym względem pozytywnie wyróżniają się na tle innych wrocławskich osiedli. Do Dalii można dojechać bezpośrednio z centrum miasta (kierunek na Warszawę) lub nowym odcinkiem AOW, której węzeł jest oddalony od inwestycji o 3 minuty jazdy samochodem.

DOM.developer istnieje od 2004 roku. Firma prowadzi działalność w obrębie lokalnego wrocławskiego rynku mieszkaniowego. Ze względu na jego dużą chłonność i atrakcyjne perspektywy rozwoju w najbliższych latach DOM.developer stawia sobie za cel sprostać żądaniom nawet najbardziej wymagających klientów. Od 2010 roku firma należy do Polskiego Związku Firm Deweloperskich (PZFD). Obecnie posiada aż 9 inwestycji zrealizowanych i 2 w trakcie realizacji.