Dobra inwestycja

1490
apartamenty-solna-poznan-moryson3-sq

apartamenty-solna-poznan-moryson3-sq

Nie ma inwestycji nie obarczonej ryzykiem. Ono zawsze jest, pytanie tylko, jak duże? Biorąc pod uwagę takie sektory, jak przemysłowy czy budowlany, to i tak inwestycja w nieruchomości jest najbardziej rentowna. Przypominając sobie kultową już rozmowę telefoniczną kabaretu Dudek „Sęk”, trzeba wiedzieć, ile można zarobić?

Zasadniczą rolę w opłacalności tego typu inwestycji odgrywa lokalizacja. Nieruchomość położona w centrum miasta, dobrze skomunikowana z pozostałą częścią, daje większe szanse na wzrost jej wartości w przyszłości. Ważny jest też metraż. Największą popularnością cieszą się mieszkania do 60 m kw. Kupujący takie lokale na własny użytek nie będą mieli w dalszej perspektywie kłopotów z ich zbyciem.
Ponadto osoby, które zdecydują się na zakup takiego mieszkania w centrum, traktując je jako lokatę kapitału, też mogą nie obawiać się straty. Średniej wielkości lokum w sercu miasta cieszyć się będzie bowiem powodzeniem wśród wynajmujących. Szczególnie zainteresowane mogą okazać się młode i dynamiczne osoby, które robią karierę w międzynarodowych korporacjach.
Apartamenty Solna budowane przez Moryson Development są takim optymalnym rozwiązaniem inwestycyjnym, gwarantującym wzrost wartości. Elegancki budynek wykończony cegłą klinkierową z pewnością spodoba się miłośnikom dobrej architektury. Przemyślany rozkład pomieszczeń oraz metraż pozwalają cieszyć się otwartą przestrzenią dzienną. Projekt zakłada również możliwość łączenia sąsiadujących lokali, o ile kupujący miałby taką potrzebę.
Położenie inwestycji, przy ul. Solnej w Poznaniu, docenią wszyscy ci, którzy nie lubią tracić czasu na stanie w porannych korkach w drodze do pracy. Wieczorem zaś z przyjemnością spacerkiem mogą udać się na lampkę wina z przyjaciółmi.

Więcej informacji na: www.moryson.pl