Dni otwarte na osiedlu Dalia we Wrocławiu

1081
Dalia Wroclaw

Dalia Wroclaw

DOM.developer zaprasza na dni otwarte osiedla Dalia, które odbędą się 23 marca między godziną 11.00 a 15.00, przy ulicy Daliowej 32-64 na wrocławskich Pawłowicach. Podczas wydarzenia uczestnicy będą mogli osobiście wejść do wszystkich dostępnych w ofercie segmentów, porozmawiać ze sprzedawcą, doradcą finansowym oraz zbadać swoją zdolność kredytową.

 

Osiedle Dalia to kompleks 20 stylowych dwupoziomowych mieszkań rodzinnych. Wyróżnia się nowoczesną architekturą i funkcjonalną aranżacją przestrzeni. Każdy segment mieści na parterze przestronny salon o powierzchni 37 mkw. oraz kuchnię z panoramicznym oknem i spiżarnią. Na piętrze znajdują się 3 wygodne sypialnie oraz duża łazienka. Na zewnątrz – taras z wyjściem do ogrodu. W oferowanym przez dewelopera standardzie dostępne są schody prefabrykowane, piec gazowy, bojler oraz instalacja pod kominek.
W sprzedaży zostały mieszkania willowe z garażem i ogródkiem o powierzchni ok. 130 mkw. oraz ok. 150 mkw., w cenie od 499.000 zł. Największe atuty obszaru, na którym znajduje się Dalia to przede wszystkim cicha, spokojna i pełna terenów zielonych okolica. Pawłowice pod tym względem pozytywnie wyróżniają się na tle innych wrocławskich osiedli. Do Dalii można dojechać bezpośrednio z centrum miasta (kierunek na Warszawę) lub nowym odcinkiem AOW, której węzeł jest oddalony od inwestycji o 3 minuty jazdy samochodem.