DKF Mokotów na półmetku sprzedaży

1136
DKF Mokotów Nickel Development1

DKF Mokotów Nickel Development1

DKF Mokotów, warszawska inwestycja spółki Nickel Development, przekroczyła we wrześniu półmetek sprzedaży. W powstającym przy ul. Bobrowieckiej 11, inspirowanym tematyką filmową budynku, swoich nabywców znalazło już 54 proc. mieszkań. Największym zainteresowaniem klientów cieszyły się do tej pory kawalerki oraz lokale dwupokojowe. Sprzedażą inwestycji na wyłączność zajmuje się firma Home Broker. Ceny mieszkań w DKF Mokotów zaczynają się już od 7,9 tys. zł za m kw.

Bardzo dużym powodzeniem na warszawskim rynku nieruchomości cieszy się DKF Mokotów, inwestycja poznańskiej firmy Nickel Development. We wrześniu br., na niespełna rok przed zakończeniem budowy, 54 proc. mieszkań znalazło już swoich właścicieli. W zlokalizowanym na Dolnym Mokotowie 7-kondygnacyjnym budynku mieszkalno-usługowym powstanie łącznie 146 mieszkań o metrażach od 28 do 84 m kw. Budowa DKF Mokotów, którego sprzedaż na wyłączność prowadzi firma Home Broker, zakończy się w I połowie 2014 r. Ceny mieszkań zaczynają się już od 7,9 tys. zł za m kw.
Inwestycja Nickel Development od samego początku cieszy się dużym zainteresowaniem klientów. W ostatnich trzech kwartałach jej sprzedaż utrzymuje się na stabilnym, wysokim poziomie – twierdzi Karolina Jarkowska z Home Broker. – W ubiegłym roku, jeszcze na etapie „dziury w ziemi”, nabywców znalazło blisko 20 procent mieszkań, w większości dwupokojowych o powierzchni 44 m kw. oraz trzypokojowych o metrażu 57 m kw. Sporą część pierwszej puli sprzedanych lokali kupili inwestorzy, którzy z reguły są najbardziej aktywni na początkowym etapie realizacji projektu. Co ciekawe, duża grupa klientów, którzy zdecydowali się na mieszkanie w DKF Mokotów, to osoby mieszkające już w pobliżu budowanej inwestycji. Doceniają tę lokalizację, m.in. ze względu na bardzo dobrze rozwiniętą infrastrukturę Dolnego Mokotowa oraz bliskość centrum miasta.
Od wprowadzenia inwestycji na rynek Home Broker sprzedał już ponad 79 proc. oferowanych w DKF Mokotów kawalerek, 56 proc. lokali dwupokojowych, 44 proc. trzypokojowych oraz wszystkie mieszkania czteropokojowe. Do osiągnięcia tak wysokich wskaźników sprzedaży przyczyniła się z pewnością dostępność oferty dewelopera dla szerokiego grona klientów. Z warszawską inwestycją Nickel Development można zapoznać się nie tylko w biurze sprzedaży przy ul. Bobrowieckiej 11, ale także w każdym oddziale Home Broker na terenie całego kraju.
Niewątpliwym atutem naszej inwestycji jest z pewnością jej lokalizacja, zapewniająca łatwy dojazd do centrum Warszawy oraz bliskie sąsiedztwo takich obiektów jak sklepy, punkty usługowe, szkoły, przedszkola, przychodnie i tereny przyrodniczo-rekreacyjne – twierdzi Magda Deszczyńska, dyrektor sprzedaży i marketingu Nickel Development. – DKF Mokotów znajduje się niewiele ponad 1 km od Łazienek Królewskich i 4 km od ścisłego centrum miasta. Warto jednak zauważyć, że nasz budynek jest położony w drugiej linii zabudowy, co skutecznie eliminuje ewentualny hałas z pobliskich ulic. Cieszymy się, że klienci oprócz samej lokalizacji oraz niezwykle korzystnej ceny, doceniają także interesującą architekturę DKF Mokotów oraz wyjątkową funkcjonalność zaprojektowanych przez nas mieszkań.
Wokół inwestycji Nickel Development powstaną oryginalne tereny zielone, ogrody oraz place zabaw dla najmłodszych. Nazwa i projekt budynku, autorstwa pracowni projektowej SOON Architekci, zostały zainspirowane bliskim sąsiedztwem Wytwórni Filmów Fabularnych i Dokumentalnych oraz Mistrzowskiej Szkoły Reżyserii Filmowej Andrzeja Wajdy. Motywy filmowe, w tym fragmenty perforowanej taśmy filmowej, pojawią się m.in. we wnętrzach DKF Mokotów oraz w elementach małej architektury.

Szczegółowe informacje dotyczące inwestycji oraz aktualnych promocji są dostępne na stronie www.dkfmokotow.pl, w biurze sprzedaży przy ul. Bobrowieckiej 11 oraz w oddziałach firmy Home Broker.