Diverse najemcą Outlet Center w Lublinie i Białymstoku

1183
Outlet Center Lublin

Outlet Center Lublin

CBRE, wiodąca na świecie firma doradcza na rynku nieruchomości informuje, że do grona najemców Outlet Center w Lublinie i Białymstoku dołączyła firma ETOS SA z Gdańska, właściciel znanej sieci odzieżowej Diverse.

Firma ETOS SA istnieje od roku 1993, a jej sieć sprzedaży obejmuje obecnie ponad 200 punktów detalicznych na terenie całego kraju. Bogata oferta obejmuje produkty marek Diverse, CTLN oraz Iridium, z których każda dedykowana jest odrębnym i zróżnicowanym wymaganiom klientów. Sklepy Diverse to odzież dla ludzi aktywnych, ceniących wygodę, jakość i styl, a proponowane przez firmę kolekcje przygotowywane są zgodnie z najnowszymi trendami mody na rynku światowym.

Outlet Center w Lublinie i Białymstoku będą pierwszymi w tych miastach obiektami handlowymi tego typu, oferując markowe produkty pochodzące z poprzednich kolekcji, nadwyżek produkcyjnych czy serii próbnych w cenach znacznie obniżonych w stosunku do pierwotnej ceny detalicznej.

Outlet Center w Lublinie powstanie przy ulicy Mełgiewskiej, będącej jednym z głównych ciągów komunikacyjnych Lublina, a także stanowiącej trasę wylotową z Lublina w kierunku Świdnika i lotniska Port Lotniczy Lublin. Outlet Center dołączy do już funkcjonującego marketu budowlanego Castorama, tworząc razem z nim park handlowy. Całkowita powierzchnia najmu Outlet Center wyniesie docelowo ok. 12.400 m kw. i pomieści ponad 100 sklepów. Do dyspozycji klientów będzie ok. 800 miejsc parkingowych.

Outlet Center Białystok

Outlet Center w Białymstoku działał będzie w ramach parku handlowego o łącznej powierzchni 36.000 m kw. GLA z ponad 1.500 miejscami parkingowymi. W skład parku handlowego wchodzić będzie obiekt funkcjonującej od ponad roku Castoramy, wiodącego na polskim rynku dyskontu spożywczego Biedronka i stacji benzynowej Lotos. Docelowo, poza Outlet Center, dołączy do nich market meblowy znanej ogólnopolskiej sieci. Wraz z pobliskim Makro oraz salonami Mercedes i Renault obszar będzie tworzył niepowtarzalny w skali Białegostoku kompleks handlowy idealnie wpisujący się w zapotrzebowania mieszkańców. Teren jest wyśmienicie skomunikowany z trasą generalską poprzez ulice NSZ-JPII oraz Gen. Kleberga.

Inwestorem projektu jest Outlet Center Retail Management, wchodząca w skład grupy deweloperskiej ADV Por Property Investment S.A., będąc jednocześnie podmiotem zależnym od FIZ FORUM XVIII. Grupa zrealizowała i realizuje liczne projekty komercyjne, biurowe oraz mieszkaniowe na terenie Polski. Do jej kompetencji należy rozwój obiektów handlowych typu Outlet Center. Obecnie firma realizuje takie inwestycje w Lublinie i Białymstoku, a w planach ma dalszy rozwój sieci Outlet Center w innych rejonach kraju.

CBRE jest, we współpracy z inwestorem, wyłącznym agentem odpowiedzialnym za wynajem Outlet Center zarówno w Lublinie, jak i w Białymstoku.