Cititravel w Orange Office Park w Krakowie

1331
Orange Office Park

Orange Office Park

W dniu 3 grudnia została podpisana przez Cititravel Polska – którego udziałowcem jest Platforma Deweloperska – umowa najmu lokalu w galerii-biurowcu Orange Office Park w Krakowie.

 

 Lokal zostanie nam przekazany do 30 kwietnia 2014 r. Głównym najemcą w galerii handlowej będzie pierwszy w Krakowie market Piotr i Paweł, zaś głównym najemcą części biurowej – amerykańska firma z branży IT. W Orange Office Park oprócz supermarketu Piotr i Paweł będzie znajdować się nieduża galeria handlowa oraz cafeteria.

Biuro Cititravel Polska o powierzchni 43 m kw. usytuowane będzie vis a vis kas Piotra i Pawła. Udziały w Cititravel Polska posiada Platforma Deweloperska. Cititravel obsługuje portal turystyczny cititravel.pl oraz prowadzi działalność w trzech lokalizacjach. Miedzy innymi zajmuje ponad 100-metrowy lokal w zrewitalizowanym niedawno poznańskim Okrąglaku. Ofertę cititravel stanowią programy turystyczne – popularne wycieczki organizowane przez touroperatorów, których sprzedażą zajmuje się spółka.

Orange Office Park, którego komercjalizacja zajmuje się Fisheye Properties, to nowoczesny park biurowy składający się z 3 budynków biurowych oraz wielopoziomowego parkingu o powierzchni 25.230 m kw.

Projekt realizowany jest w etapach, oferując tym samym swoim najemcom możliwość rozwoju w ramach tej samej lokalizacji (lub wręcz tego samego piętra, dzięki projektowi, pozwalającemu łączyć piętra w sąsiadujących budynkach).

Orange Office Park jest doskonale dostępny dla osób korzystających z komunikacji publicznej, dzięki lokalizacji przy świeżo zrealizowanej linii szybkiego tramwaju.

Dobry dostęp samochodem zapewnia położenie na skrzyżowaniu ulic Nowohuckiej – głównej arterii komunikacyjnej południowego Krakowa – która poprzez wiadukt przecina się z ulicą Klimeckiego i Trasą Bagrową.

W obiekcie istnieje możliwość wynajmu różnych powierzchni już od 150 m kw. Powierzchnia typowego piętra wynosi 2913 m kw. GLA.

W w standardzie budynku są w pełni wykończone łazienki i kuchnie pracownicze.

Wszystkie budynki w Orange Office Park zostały zaprojektowane zgodnie ze standardem biurowym klasy A. Budynki będą w pełni klimatyzowane i mechanicznie wentylowane. Będą również posiadały recepcję działająca całą dobę w lobby wejściowych, 24-godzinną ochronę oraz centrum ochrony z systemem telewizji przemysłowej CCTV i elektroniczny system kontroli dostępu.

Enterprise Park

W sąsiedztwie Orange Office Park powstaje biurowiec Enterprise Park o powierzchni około 30.000 m kw. Enterprise Park to park biurowy zlokalizowany nieopodal centrum miasta, składający się z trzech budynków biurowych klasy A (budynek A, B i C). Jego inwestorem jest Avestus Real Estate.

W parku zapewniona będzie 24-godzinna ochrona i elegancka recepcja główna w każdym budynku, BMS, monitoring oraz kontrola dostępu do budynków, 9 wind (po 3 w każdym budynku), pełen system grzania, wentylacji i klimatyzacji (4-rurowy HVAC). Obiekty mają zapewniony certyfikat środowiskowy BREEAM.

Pierwsza faza budowy jest już ukończona. Obydwie lokalizacje będą posiadały wspólny węzeł komunikacyjny.