Chojny Park II już w sprzedaży

1114
Chojny Park II 1

Chojny Park II 1

Łódzka oferta ATAL S.A. powiększyła się o drugi etap osiedla Chojny Park, w którym zostanie zbudowanych pięć obiektów mieszczących 236 mieszkań. Inwestycja powstaje przy ulicach Rolniczej i Kurczaki, w cichej i spokojnej okolicy, która jednocześnie jest dobrze skomunikowana z centrum miasta.

Cena brutto za mkw. wynosi 4.500 złotych, a dla mieszkań na najwyższej kondygnacji 4.700 złotych. Pierwszych dziesięć mieszkań zostanie sprzedanych ze zniżką 200 złotych za mkw.
Chojny Park II powstanie w bezpośrednim sąsiedztwie pierwszego etapu osiedla. W tej części inwestycji zostanie wybudowanych pięć spójnych architektonicznie i w pełni funkcjonalnych obiektów mieszkalnych. Klienci mogą wybierać spośród 236 mieszkań o szerokiej gamie metraży od 33 do 102 mkw. i układów od 2 do 4 pokoi. Posiadacze samochodów będą mogli skorzystać z 244 stanowisk na parkingach podziemnych i zewnętrznych.
Całe osiedle Chojny Park składać się będzie z siedmiu budynków, w których znajdzie się 408 mieszkań. Szeroki wybór lokali o zróżnicowanych powierzchniach i układach pokoi sprawi, że nawet najbardziej wymagający klienci znajdą taki, który spełni ich oczekiwania. Dodatkowo do każdego z mieszkań przynależeć będzie przynajmniej jeden balkon lub taras, a do tych zlokalizowanych na parterze – prywatne ogródki. Architekci wzięli pod uwagę potrzeby rodzin z dziećmi. Na terenie osiedla zaprojektowano tereny zielone oraz cztery place zabaw – po dwa na każdym etapie osiedla.
Budynki Chojny Park zostały zaprojektowane według najnowszych trendów. Elewacje zostaną wykończone tynkiem w odcieniach szarości oraz naturalnym drewnem. Nowoczesnego charakteru inwestycji Chojny Park nadadzą zewnętrzne balustrady malowane proszkowo na kolor grafitowy ze szklanym wypełnieniem. Cała inwestycja zostanie wyposażona w systemy sprzyjające osobom niepełnosprawnym.
Chojny Park powstaje przy ulicach Rolniczej oraz Kurczaki. Ta cicha i spokojna okolica zapewnia szybki dojazd do centrum miasta. Szybkie przemieszczanie się po mieście umożliwi również rozbudowana sieć komunikacji miejskiej. Ponadto, w niedalekiej odległości mieści się dworzec kolejowy Łódź Chojny.
Chojny Park to nie jedyna propozycja ATAL S.A. na łódzkim rynku. Nadal można nabywać mieszkania na osiedlu Nowe Polesie Apartamenty, które dostało już pozwolenie na użytkowanie.
Projekt Chojny Park przygotowała firma NOW Biuro Architektoniczne. Planowany termin zakończenia prac na I etapie to koniec 2015 roku. Zakończenie budowy II etapu Chojny Park przewidywane jest na koniec 2016 roku.