C&W będzie komercjalizować park handlowy Multishop Jarocin

1154
Multishop

Multishop
Międzynarodowa firma doradcza Cushman & Wakefield została wyłącznym agentem ds. komercjalizacji parku handlowego Multishop Jarocin.

Multishop Jarocin realizowany będzie przy ul. Powstańców Wielkopolskich, przy drodze krajowej nr 15. Powierzchnia najmu obiektu wyniesie 5.400 mkw. Na terenie inwestycji powstanie również parking na ponad 230 miejsc. Park handlowy swoim zasięgiem obejmie 27 tys. mieszkańców Jarocina oraz ponad dwukrotnie większą liczbę potencjalnych klientów z okolicznych miejscowości województwa wielkopolskiego.
Inwestycję realizuje spółka Multishop Development, która pod marką Multishop wybudowała już park handlowy w Sochaczewie. W sąsiedztwie działki, na której powstanie Multishop Jarocin, znajdują się dwa inne obiekty handlowe – market budowlany Bricomarche i hipermarket spożywczy Intermarche.
W ciągu roku od planowanej daty otwarcia obiektu ma zostać oddana do użytku obwodnica Jarocina. Będzie ona przebiegać w bliskiej odległości od inwestycji firmy Multishop Development, co dodatkowo pozytywnie wpłynie na ekspozycję obiektu, zwiększy jego zasięg i usprawni komunikację. Projekt realizowany jest w regionie o niskim współczynniku nasycenia powierzchnią handlową. Najbliższe duże centra handlowe znajdują się w oddalonych o ponad 50 km Kaliszu i Ostrowie Wielkopolskim. To z pewnością czynniki, które pozytywnie wpłyną na zainteresowanie obiektem potencjalnych najemców – mówi Tomasz Lipiński, negocjator z działu powierzchni handlowych, Cushman & Wakefield.
Planowana data oddania obiektu do użytku to IV kwartał 2015 r.