Budynek Sky House w Lublinie z pozwoleniem na użytkowanie

1056
Sky House Lublin

Sky House Lublin

Położony przy ul. Kryształowej budynek Sky House otrzymał ostateczne pozwolenie na użytkowanie. Do inwestycji zrealizowanej przez dewelopera Wikana S.A. będą już mogli wprowadzać się mieszkańcy.

Sky House to jedna z naszych sztandarowych inwestycji w Lublinie. Cieszyła się dużym zainteresowaniem wśród klientów już od chwili rozpoczęcia prac budowlanych – mówi Sławomir Horbaczewski, prezes zarządu Wikana S.A.Obecnie niemalże wszystkie mieszkania w Sky House są już sprzedane. Ostateczne pozwolenie na użytkowanie oznacza, że właściciele niebawem będą mogli zacząć wprowadzać się do swoich lokali i cieszyć się komfortem mieszkań położonych w jednym z najnowocześniejszych budynków w mieście.
Sky House ma osiem kondygnacji i góruje nad krajobrazem południowej części Czubów oraz Węglina. Wyróżnia się nowoczesną architekturą i wysokim standardem wykonania. Składa się z 79 mieszkań o powierzchni od około 28 do 100 mkw.
Największym zainteresowaniem wśród naszych klientów cieszyły się mieszkania dwu i trzypokojowe, zwłaszcza te położone na wyższych kondygnacjach. Nic dziwnego, bo z budynku rozciąga się malowniczy widok na miasto i na pobliski las – mówi Joanna Tęczak-Pachla z lubelskiego biura sprzedaży Wikana S.A.
Zaletą Sky House są z pewnością także nowoczesne i rzadko spotykane rozkłady mieszkań.
Pozwalają na zaaranżowanie wnętrz w oryginalny sposób. Warto też zwrócić uwagę na wysoki standard wykonania klatek schodowych, przestronny, podziemny parking oraz na dużą liczbę miejsc postojowych na zewnątrz budynku – dodaje Sławomir Horbaczewski.