Budimex zrealizuje na zlecenie spółki Konimpex-Invest osiedle w Koninie

1230
Villa Park Konimpex 1

Villa Park Konimpex 1

Konimpex-Invest zlecił firmie Budimex wykonawstwo osiedla Villa Park w Koninie przy skrzyżowaniu ul. Kościuszki i Mickiewicza.

Kompleks o powierzchni 4,5 tys. m kw. będzie realizowany w oparciu o dokumentację przygotowaną przez biuro AiG Architekci. Modernistyczny projekt budynku, zróżnicowana wysokość i podział na kilka połączonych ze sobą brył ma nawiązywać do charakteru dzielnicy. W budynku o wysokości od 2 do 4 pięter zaprojektowanych zostało 51 mieszkań. Klienci znajdą tam zarówno mniejsze, 35-metrowe kawalerki jak i obszerne ponad 90-metrowe mieszkania czteropokojowe. Niektóre z mieszkań mają wyjścia na tarasy na dachu, a mieszkania parterowe duże, zewnętrzne podesty.
Wewnątrz zespołu Villa Park przewidziano także wewnętrzny teren zielony, dostępny jedynie dla mieszkańców oraz ich gości. Z myślą o bezpieczeństwie przewidziano kontrolę dostępu do budynku oraz możliwość montażu systemu monitoringu. Budynek wyposażono w windy oraz podziemną halę garażową.
Ceny poszczególnych mieszkań są indywidualnie negocjowane podczas spotkania w biurze obsługi klienta. Inwestor informuje jedynie, że są one wyższe niż średnie ceny w Koninie.
Prace budowlane, które już trwają, będą realizowane do sierpnia 2014 r.