Biurowce w Polsce

1203
Poznanskie-Nieruchomosci.pl

Nastroje na polskim rynku biurowym już dawno nie były tak optymistyczne. Najemcy wracają na rynek – pustostany w biurowcach oddawanych do użytku w pokryzysowych latach 2008-2010 zostały już w większości zagospodarowane. Deweloperzy wznawiają inwestycje – praktycznie każdego miesiąca w dużych miastach Polski rusza budowa nowych, dużych projektów. 

Poznanskie-Nieruchomosci.pl


   Ogólny optymizm branży psują nieco banki, które wciąż bardzo wstrzemięźliwie udzielają kredytów na nowe inwestycje komercyjne. Trudno też przewidzieć jakie skutki dla naszej gospodarki w skali makro może mieć niestabilna sytuacja w krajach PIIGS (Portugalia, Irlandia, Włochy, Grecja i Hiszpania). Nie ulega jednak watpliwości, że kryzys na naszym rynku biurowym należy już do przeszłości. Kiedy możemy spodziewać się powrotu koniunktury z prawdziwego zdarzenia?
   Odpowiedzi na to i inne pytania będą poszukiwać uczestnicy 5. edycji konferencji „Biurowce w Polsce” organizowana przez Nowy Adres S.A. To najważniejsze i najbardziej prestiżowe spotkanie branży biurowej w Polsce odbędzie się 25. października w hotelu Marriott w Warszawie.
   W forum konferencji udział weźmie ponad 30 prelegentów reprezentujących pełne spektrum poglądów i opinii oraz blisko 250 uczestników czynnie działających na polskim rynku biurowym. Państwa szczególnej uwadze polecamy zwłaszcza pierwszą część dnia konferencyjnego, podczas której o obecnej sytuacji będą dyskutować przedstawiciele największych deweloperów na polskim rynku oraz międzynarodowych firm doradczych. Gorąco polecamy również panele dyskusyjne poświęcone zaawansowanym technologiom, podnoszącym atrakcyjność budynków biurowych w oczach najemców oraz fenomenowi atrakcyjności polskich biurowców wśród zachodnich funduszy inwestycyjnych. Nie zabraknie również dyskusji z przedstawicielami banków finansujących inwestycje komercyjne. 
   Wśród prelegentów, moderatorów dyskusji i panelistów znajdą się dzienikarze branżowi, uznani analitycy oraz przedstawiciele największych graczy na polskim rynku biurowym. 
   W programie m.in.: 
* Aktualna sytuacja na polskim rynku powierzchni biurowych
* Jak długo jeszcze duże zachodnie firmy będą lokować swoje oddziały w Polsce?
* Prognozy popytu na powierzchnie biurowe
* Wyprzedaży ciąg dalszy – czy polskie biurowce są wciąż atrakcyjne jako produkt inwestycyjny?

Więcej informacji: http://konferencje.nowyadres.pl/konferencja-biurowce-w-polsce.php 
Kontakt – tel. +48 795 550 440 lub email: ktrukawka@nowyadres.pl

 

Źródło: Poznańskie Nieruchomości