Biuro na poziomie

1477
Apartamenty solna biuro

Apartamenty solna biuro

Rewolucja przemysłowa, która zaczęła się pod koniec XIX wieku w Stanach Zjednoczonych, spowodowała wzrost zapotrzebowania na pracowników administracyjnych. Dotychczasowe powierzchnie biurowe stały się niewystarczające, a najbardziej optymalnym sposobem rozwiązania tego problemu była likwidacja ścianek działowych, by zoptymalizować rozstawienie stanowisk pracy.

Do Polski „moda” na biura typu open space dotarła wraz z wejściem na nasz rynek zagranicznych korporacji. Obecnie duże powierzchnie biurowe, nowocześnie urządzone kojarzone są z prestiżem zatrudnienia na światowym poziomie.
Idealnym miejscem do zaadaptowania na biuro jest penthouse znajdujący się na ostatnim piętrze Apartamentów Solna. Otwarta, prawie dwustumetrowa przestrzeń z widokiem na panoramę centrum Poznania daje niemalże nieograniczone możliwości aranżacji. Przeszklone ściany zapewnią dostęp światła dziennego, a zamontowany system klimatyzacji przyjemną temperaturę nawet w najbardziej upalne dni. Wysoki standard wykończenia, zaproponowany przez inwestora, widoczny jest w najmniejszych detalach, zarówno w samym lokalu jak i na klatce schodowej.
Apartamenty Solna – najnowsza inwestycja Moryson Development – to elegancki budynek wykończony cegłą klinkierową, architekturą nawiązujący do kamienic nowojorskiego Manhattanu z przełomu XIX i XX wieku. Usytuowanie w samym sercu Poznania przy ulicy Solnej zapewnia doskonałą komunikację z pozostałą częścią miasta. Z drugiej strony mamy, dla równowagi, zaciszne zaułki ulicy Nowowiejskiego, skąd spacerkiem można dojść na Stary Rynek. Podziemny parking zagwarantuje stałe miejsce dla zmotoryzowanych pracowników, a bliskość przystanków komunikacji miejskiej bezproblemowy dojazd tramwajem czy autobusem.