Biura w Quadro Office już w sprzedaży

1170
Quadro Office 001

Quadro Office 001

Firma Monday Development rozpoczęła sprzedaż lokali biurowych w kameralnym biurowcu Quadro Office. Najnowszy projekt dewelopera powstaje w samym sercu Poznania, u zbiegu ulic Bóżniczej i Małe Garbary. Inwestycja zostanie zakończona pod koniec czwartego kwartału 2015 roku.

Quadro Office to siedmiokondygnacyjny biurowiec, którego łączna powierzchnia użytkowa wyniesie blisko 1200 mkw. Za projekt budynku odpowiada pracowania architektoniczna Insomia. O atrakcyjności Quadro Office decyduje nie tylko sama lokalizacja, ale i niejako podwójna i powycinana elewacja obiektu, której istotę stanowią stalowe ramy okalające budynek. Taka forma biurowca sprawia, że niewielki obiekt ze stali i szkła doskonale wpisuje się w rewitalizowaną obecnie pierzeję ulic Małe Garbary i Bóżniczej.
Od samego początku budowy biurowiec Quadro Office cieszył się dużym zainteresowaniem klientów, którzy chcieli nabyć lokale w prestiżowym i nowoczesnym budynku, stanowiącym idealną wizytówkę dla ich firmy. Oferta jest tym bardziej atrakcyjna dla przedsiębiorców, gdyż w naszym budynku mogą oni kupić biura, a nie tylko je wynajmować. Przedsiębiorca decydując się na dokonanie tego typu inwestycji nie traci bezpowrotnie pieniędzy przeznaczonych na wynajem, a po spłacie zobowiązań kredytowych staje się właścicielem nieruchomości o wysokiej wartości. Finalnie takie rozwiązanie dla wielu firm jest bardzo korzystne – mówi Iwona Chmielewska z Monday Development.
Na parterze Quadro Office zaprojektowano lokal handlowy z doskonałą ekspozycją od strony ul. Małe Garbary. Na wyższych kondygnacjach powstaną lokale biurowe o powierzchniach od 44 do 190 mkw. W budynku znajdzie się również recepcja oraz miejsca postojowe.
Quadro Office to kolejny po Piątkowskiej 116 budynek biurowy realizowany przez Monday Development w stolicy Wielkopolski. Przeznaczenie tej nieruchomości na cele biurowe zostało podyktowane jej doskonałą lokalizacją w ścisłym centrum miasta. Budynek oddalony jest zaledwie kilka minut pieszo od Starego Rynku. Dodatkowo położenie Quadro Office przy wielopasmowych ulicach Garbary, Solna i Estkowskiego zapewnia sprawne połączenie z innymi dzielnicami Poznania, a także dworcami PKP i PKS oraz lotniskiem Ławica. Na korzyść biznesu działa też bardzo dobrze rozwinięta w tym miejscu komunikacja miejska. Dodatkowym atutem – zwłaszcza z punktu widzenia kancelarii adwokackich i notarialnych – jest bliskie położenie siedzib prokuratur, sądów rejonowych i okręgowego.