Biedronka – już 2000 sklepów w Polsce!

1062
Biedronka ul. Rokicińska 366 w Łodzi

Biedronka ul. Rokicińska 366 w Łodzi

Sieć Biedronka jest coraz bliżej Polaków. 8 października w Łodzi przy ul. Rokicińskiej 366 otwarty został 2000. sklep Biedronka w Polsce. To kolejny kamień milowy w rozwoju sieci w Polsce, której sklepy odwiedza rocznie już blisko miliard klientów.

 – Przez ponad 17 lat działalności sieć Biedronka zdołała na stałe wpisać się w krajobraz Polski i podbić serca Polaków. Dlatego na lokalizację 2000. placówki wybraliśmy Łódź, która znajduje się w samym sercu Polski. Dwutysięczny sklep sieci Biedronka w Polsce jest kolejnym etapem w realizacji naszego celu, którym jest uruchomienie 3000 sklepów do 2015 roku – mówi Tomasz Suchański, dyrektor generalny sieci Biedronka w Polsce.

Dwutysięczna placówka mieści się przy ul. Rokicińskiej 366 w Łodzi i jest to już 27. sklep w tym mieście. Na 750 metrach powierzchni handlowej klienci znajdą doskonały wybór wysokiej jakości produktów w codziennie niskich cenach. Sprawną i profesjonalną obsługę klientów zapewnia 14-osobowy personel.

Placówka została zbudowana zgodnie z najnowszym standardem sieci Biedronka. Sklep jest przejrzysty i wygodny dla klientów. Wyeksponowane są w nim artykuły świeże, takie jak: nabiał, warzywa, owoce, pieczywo. Odzwierciedla to dbałość o codzienną jakość i stałą dostępność najświeższych produktów w sieci.

W nowym sklepie zastosowano wiele rozwiązań proekologicznych, w tym m.in. podwieszany i izolowany sufit, energooszczędne żarówki oraz automatycznie zamykane zawory w umywalkach. Regały chłodnicze w sklepie w sposób płynny dostosowują wydajność do aktualnego zapotrzebowania na chłód i wyposażone są m.in. w energooszczędne świetlówki oraz elektryczne rolety opuszczane w godzinach zamknięcia sklepu, które pozwalają zaoszczędzić około 10 proc. energii. Chłodziarki i zamrażarki wyposażone są w urządzenie służące redukcji zużycia energii.