Avestus Real Estate inwestuje w wyjątkową lokalizację w Łodzi

1151
Avestus Real Estate Łódź

Avestus Real Estate Łódź

Dwa budynki biurowe i naziemny parking powstaną już wkrótce w Łodzi. Firma Avestus Real Estate wygrała przetarg dotyczący zakupu atrakcyjnej działki od miasta Łódź.

Planowana inwestycja ma bardzo atrakcyjną lokalizację, na skrzyżowaniu dwóch głównych arterii komunikacyjnych – ulic Piłsudskiego i Rydza-Śmigłego.
Projekt składa się z trzech budynków: dwóch budynków biurowych wraz z naziemnym parkingiem na około 250 samochodów. Łączna powierzchnia najmu to ok. 16,5 tys. mkw. brutto, w tym lokale na parterze z przeznaczeniem na usługi.
– Budynki zostaną wykończone w standardzie klasy A, spełniając oczekiwania najemców z branży od IT po consulting, jak również możliwość podziału pięter umożliwia przedstawienie oferty mniejszym firmom szukającego biura w świetnie skomunikowanej lokalizacji – mówi Marta Wybrańska, dyrektor najmu Avestus Real Estate.
Projekt objęty jest Specjalną Strefą Ekonomiczną, co jest wyróżnieniem pośród pozostałych projektów obecnych i planowanych w Łodzi. Daje to nieporównywalnie lepsze warunki firmom w ramach zarządzania kosztem jakim jest wynajem biura. Rozpoczęcie budowy planowane jest na pierwsza połowie 2017 r., a pełna realizacja inwestycji na trzeci kwartał 2018 roku.
Łódź na mapie Polski to miejsce mocno rozwijające się. Jako Avestus mamy bardzo pozytywne doświadczenie właśnie z takimi miastami. Nasz projekt Enterprise Park w Krakowie jest 95 proc. wynajęty. Zachęceni tym sukcesem jak i świetną współpracą z przedstawicielami miasta Łódź wierzymy, iż możemy stworzyć produkt, który spodoba się mieszkańcom jak i przyszłym pracownikom naszych klientów – mówi Mariusz Frąckiewicz, country director Polska w Avestus Real Estate.

Źródło propertynews.pl