Ataner zbuduje Towarową II w centrum Poznania

1035
Towarowa 2 Ataner

Towarowa 2 Ataner

Ataner – poznański deweloper z ponad 20-letnim doświadczeniem – przedstawia swoją najnowszą inwestycję. Przy ul. Towarowej 37 powstanie wielofunkcyjny budynek usługowo-biurowo-mieszkalny.

W parterze znajdą się usługi, następne 4 kondygnacje to biura, a w części wysokiej na 12 kondygnacjach będzie 120 mieszkań o metrażu od 35 m kw. Największym atutem mieszkań z dużymi balkonami będzie widok na miasto i położenie w ścisłym centrum.
Ta luksusowa i nowoczesna inwestycja położona jest 5 minut pieszo do Starego Rynku, MTP, kin oraz centów handlowych. Lokalizacja przy ul. Towarowej zapewnia świetne skomunikowanie zarówno z pozostałymi dzielnicami Poznania, jak i dalszymi destynacjami dzięki sąsiedztwu głównych arterii komunikacyjnym oraz dworców PKP i PKS. Dodatkową atrakcją jest położenie przy parku Karola Marcinkowskiego. To obecnie dynamicznie rozwijająca się okolica, która zmienia charakter tej części miasta. Dawne zaplecze towarowe przeobraża się – dzięki nowoczesnej architekturze – w prestiżowy adres.
Komfortowe mieszkania i eleganckie biura będą dobrze naświetlone dzięki dużym oknom z dyskretnymi balkonami i widokiem do pozazdroszczenia. Budynek wyposażony będzie w hol z recepcją, podziemną halę garażową i nadziemne segmenty usługowe.
Obiekt został zaprojektowany w Pracowni Architektonicznej Ewy i Stanisława Sipińskich. Zakończenie budowy przewidziane jest na kwiecień 2017 r. Ze szczegółami oferty będzie można się zapoznać na Targach Mieszkań i Domów, odbywających się 6 i 7 września na Międzynarodowych Targach Poznańskich.