ATAL S.A. wprowadza do sprzedaży Dmowskiego 19 we Wrocławiu

1202
ATAL Dmowskiego19 1

ATAL Dmowskiego19 1

Dmowskiego 19 to kolejna inwestycja ATAL S.A. wprowadzona do sprzedaży we Wrocławiu. Osiedle powstanie na Kępie Mieszczańskiej tuż przy Odrze, w niedalekiej odległości od wrocławskiego rynku.

Inwestycja zostanie wybudowana na Kępie Mieszczańskiej przy ulicy Romana Dmowskiego 19. W dwóch nowoczesnych budynkach znajdą się 173 mieszkania o powierzchni od 36,28 do 86,50 mkw. Przyszli lokatorzy będą mogli wybierać wśród mieszkań od jedno- do czteropokojowych. Na poziomie „-1″ oraz w części parterowej powstaną miejsca garażowe na 173 samochody. Lokale na parterze będą posiadać własne ogródki, a rozmieszczone na wyższych piętrach zostaną wyposażone w przestronne tarasy i balkony. W budynkach przewidziano komórki lokatorskie.
Elewacja pokryta płytkami klinkierowymi oraz tynkiem cienkowarstwowym utrzymana będzie w kolorystyce piaskowo-grafitowej. Szklane balustrady, wysokiej jakości drewno oraz elementy aluminium i stali nadadzą architekturze nowoczesnego charakteru. Na dziedzińcu jednego z budynków znajdzie się plac zabaw dla rodzin i ich dzieci. Bezpieczeństwo zapewni całodobowy monitoring oraz ogrodzenie wokół budynku. Obiekt zostanie przystosowany dla osób niepełnosprawnych.
Inwestycja położona jest blisko rzeki, niedaleko wrocławskiego Rynku oraz licznych terenów o charakterze rekreacyjno-sportowym. Istotna jest też rozbudowana siatka połączeń komunikacji miejskiej i łatwy dojazd do centrum. Te czynniki pozwalają prognozować, że Dmowskiego 19 również będzie się cieszyć tak dużą popularnością wśród klientów, jak nasze poprzednie projekty – powiedziała Ewelina Juroszek, dyrektor ds. sprzedaży mieszkań ATAL S.A.
Dmowskiego 19 to już 13 inwestycja ATAL S.A. we Wrocławiu. Od początku 2014 roku do końca sierpnia ATAL S.A. w stolicy Dolnego Śląska sprzedał 213 lokali i jest jednym z liderów wrocławskiego rynku nieruchomości. Aktualnie prowadzonych jest 7 projektów. W ofercie spółki znajdują się Osiedle Mieszczańskie, Zielone Wojszyce, Zielona Etiuda, Agrestowa Aleja i Ville Murano. Na początku lipca do oferty wprowadzono kameralną inwestycję Stara Odra Residence w dorzeczu rzeki. W ubiegłym miesiącu do użytkowania została oddana prestiżowa Dyrekcyjna 33.
Zakończenie Dmowskiego 19 przewidziane jest na koniec roku 2015. Cena za mkw. wynosi 6.100 złotych brutto. Za projekt odpowiada firma AGP.