ATAL Marina Apartamenty II już w sprzedaży

1140
ATAL Marina II 1

ATAL Marina II 1

ATAL S.A. powiększa ofertę w Warszawie. Do sprzedaży trafił drugi etap inwestycji ATAL Marina Apartamenty, w którym znajdzie się 219 lokali mieszkalnych oraz 25 handlowo-usługowych.

To nowoczesne osiedle zostanie usytuowane w dobrze skomunikowanej, a jednocześnie zacisznej części warszawskiej Białołęki – tuż obok Żerania, przy ulicy Anastazego Kowalczyka. Cena za mkw. mieszkania wynosi 6.100 złotych, a na ostatniej kondygnacji 6.500 złotych brutto.
ATAL Marina Apartamenty II składać się będzie z trzech budynków posiadających odpowiednio pięć, sześć i siedem pięter. W inwestycji zaprojektowano 219 mieszkań o szerokim wyborze metraży i układów pokoi. Każdy z lokali zostanie wyposażony w balkon, taras lub prywatny przydomowy ogródek. Z apartamentów na najwyższym piętrze roztaczać się będzie widok na kanał Żerański. W kondygnacji podziemnej oraz na parterze powstanie garaż, w którym znajdzie się 319 miejsc parkingowych przeznaczonych dla mieszkańców inwestycji. Z myślą o miłośnikach jednośladów, w garażu podziemnym zlokalizowane będą również 43 stanowiska dla motocykli i skuterów. Na terenie osiedla zostanie oddanych także 259 stanowisk dla rowerów.
Dla wygody lokatorów, w ATAL Marina Apartamenty II znajdzie się mini galeria, w której będzie 25 lokali handlowo–usługowych. Ich klienci będą mogli skorzystać z ogólnodostępnego garażu mieszczącego dodatkowych 28 miejsc parkingowych.
Odpowiednio dobrana kolorystyka sprawi, że ATAL Marina Apartamenty II wkomponuje się w kameralny charakter okolicy. Fasady zostaną podzielone szerokimi pasami w kolorze białym, które będą kontrastowały z szarymi ścianami. Wejścia do klatek schodowych oraz elewacja od strony lokali usługowych zostanie wykończona cegłą klinkierową. Natomiast posadzka tarasów i loggii będzie wykonana z okładziny drewnianej lub drewnopodobnej w naturalnym kolorze. Lekkości obiektom nadadzą ażurowe, stalowe lub aluminiowe balustrady malowane proszkowo w ciemnoszarej tonacji.
Wprowadzenie ATAL Marina Apartamenty II do sprzedaży to kolejny krok w umacnianiu pozycji firmy z Krakowa na warszawskim rynku. Słuszność decyzji potwierdzają wyniki sprzedaży pierwszego etapu, którego budowa została już zakończona, a wszystkie ze 178 mieszkań szybko znalazły nabywców.
ATAL Marina Apartamenty II powstaje w dobrze skomunikowanej części Białołęki, u zbiegu ulic Anastazego Kowalczyka i Krzyżówki. Można stąd szybko dojechać samochodem do mostu Północnego, natomiast autobusami kursującymi po ulicy Modlińskiej można łatwo dotrzeć do Śródmieścia i innych dzielnic Warszawy. Specjalnie z myślą o przyszłych mieszkańcach tej szybko rozwijającej się okolicy, tuż obok osiedla zlokalizowany będzie nowy przystanek autobusowy. Położone w pobliżu sklepy pozwolą na wygodne i kompleksowe zakupy. Dużym udogodnieniem dla rodzin z dziećmi będzie zlokalizowana nieopodal szkoła podstawowa oraz powstający w bliskiej odległości żłobek.
Budowa ATAL Marina Apartamenty II rozpoczęła się w kwietniu bieżącego roku. Planowany termin oddania inwestycji do użytkowania to III kwartał 2017 roku. Za projekt odpowiada studio projektowe Kuryłowicz&Associates.