Agmamito inwestuje w halę magazynową z biurowcem w Swarzędzu

1553
Agmamito Swarzędz

Agmamito Swarzędz

Agmamito, firma specjalizująca się w sprzedaży tkanin obiciowych o najwyżej jakości, rozpoczęła nową inwestycję – budowę hali magazynowej z częścią biurową w Swarzędzu.

Firma Agmamito to dynamicznie rozwijające się przedsiębiorstwo, które prowadzi działalność w zakresie sprzedaży wyrobów tekstylnych o najwyżej jakości. Sukces spółki możliwy jest dzięki współpracy z największymi fabrykami mebli, hurtowniami, tapicerami oraz innymi podmiotami związanymi z branżą meblarską. Ponadto firma przykłada szczególną uwagę do jakości oferowanych produktów, a także usług. W celu zapewnienia szerszej oferty produktowej spółka podjęła decyzję o zwiększeniu bazy magazynowej poprzez budowę kompleksu magazynowego z częścią biurową. Budowa obiektu oraz zastosowanie nowoczesnych rozwiązań sprawi, iż większość oferowanych produktów będzie dostępnych na miejscu.
Nowy obiekt o łącznej powierzchni 6650 mkw. (hala magazynowa 6000 mkw., biurowiec 650 m kw.) będzie zlokalizowany w Swarzędzu przy ul. Wrzesińskiej. Nowa inwestycja jest prowadzona przez firmę Amwin w ramach umowy kontraktowej projektuj-buduj. Hala zostanie wykonana w technologii mieszanej żelbetowo–stalowej, natomiast obudowa ścian zewnętrznych w technologii płyt warstwowych w układzie poziomym.
Inwestycja będzie realizowana od sierpnia 2014 do marca 2015 r.