Drugie urodziny Posnanii

1511

Posnania – najbardziej lifestylowy obiekt w Wielkopolsce obchodzi swoje drugie urodziny. Pomimo silnej konkurencji na rynku jest ona najchętniej wybieraną destynacją handlową w regionie. O jej pozycji świadczą także doskonałe relacje z najemcami, którzy decydują się na nowe otwarcia swoich lokali właśnie w Posnanii.

W przeciągu dwóch lat od wielkiego otwarcia Posnania wypracowała pozycję lidera branży retail w regionie. O jej sukcesie świadczą zarówno rosnące obroty jak i footfall. Ważnym czynnikiem jest także procent wynajętej powierzchni. Od otwarcia wskaźnik ten wynosi aż 99% GLA. Wśród blisko 300 najemców sporą część stanowią marki, które wybrały Posnanię na miejsce swojego debiutu. Są to m.in.: Notino, e-obuwie czy Miniso. – Posnania jest przykładem centrum omnichannel, integrującego różne kanały sprzedaży, dzięki wyjątkowym markom i usługom dodatkowym. Naszym wyróżnikiem jest także rozbudowana oferta rozrywkowo-gastronomiczna, która przyciąga Klientów z Poznania i regionu – mówi Marek Ćwiek, dyrektor Posnanii. Przewagi konkurencyjne potwierdzają przeprowadzone badania konsumenckie, według których Posnania oferuje najlepszy wybór w kluczowych segmentach mody

        – Posnania to miejsce inne niż wszystkie. Od dwóch lat dajmy mieszkańcom Poznania i okolic wiele powodów do radości. Stawiając na lifestyle, łączymy w sobie funkcje handlowe i rozrywkowe. Posnania to idealnie miejsce na zakupy, aktywny wypoczynek lub spędzanie wolnego czasu. Drugie urodziny chcemy świętować wspólnie z naszymi Klientami. Z tej okazji dla odwiedzających przygotowaliśmy wiele atrakcji. Zależy nam na tym, aby w tym szczególnym dla nas dniu, wszyscy bawili się w towarzystwie swoich najbliższych i przyjaciół – mówi Agnieszka Juszkis, dyrektorka marketingu Posnanii. Wielkie świętowanie rozpocznie się w piątek 19 października. W Atrium ustawiona zostanie multimedialna konstrukcja w kształcie „dwójki”. Będzie ona symbolizować drugie urodziny Posnanii.

     W przestrzeni obiektu pojawią się także specjalne urządzenia, tzw. „freeze me”, dzięki którym będzie można zrobić sobie pamiątkowe gify z efektem 3D. Kulminacyjnym momentem świętowania będzie tort urodzinowy oraz koncert. – To niejedyne niespodzianki, jakie czekają na naszych Klientów. Z okazji swoich urodzin zaprosiliśmy także gościa specjalnego, którego personalia odkryjemy dopiero w trakcie wielkiego finału – mówi Agnieszka Juszkis. – W sobotę 20 października poznamy także laureatów konkursu #better2gether – dodaje. W trakcie urodzinowego weekendu będzie można także wziąć udział w konkursach z nagrodami ufundowanymi przez najemców Posnanii.

Buy&Get

Od 19 do 31 października Posnania będzie premiować swoich Klientów. Przygotowano dwa tysiące urodzinowych kalendarzy ściennych Posnanii. Za zakupy o wartości 100 zł będzie można odebrać jeden z tych wygodnych, rodzinnych organizerów, które zostały specjalnie zaprojektowane z okazji drugich urodzin Posnanii.