1000 mkw. nowych umów w zabytkowej kamienicy Royal Trakt Offices

1180
Royal Trakt Offices

Royal Trakt Offices

Od początku roku 5 firm podpisało nowe umowy lub przedłużyło istniejące kontrakty na wynajem powierzchni w Royal Trakt Offices w Warszawie – zabytkowym pałacu zaadaptowanym do nowoczesnych funkcji biurowych. Najemcy: IMB Asymetria, Montagu Private Equity, Instytut Adama Mickiewicza, Oresa Ventures i Ministerstwo Spraw Zagranicznych zajmują łącznie 1000 mkw. z 3000 mkw. jakie oferuje biurowiec zlokalizowany przy al. Ujazdowskich.

Royal Trakt Offices to XIX-wieczny Pałac Jurkiewicza, który w 2005 r. przeszedł gruntowną modernizację i oferuje biura klasy A, łączące współczesne rozwiązania oczekiwane przez użytkowników z wyjątkową klasycystyczną architekturą. Położony jest przy al. Ujazdowskich 41 w Warszawie, w pobliżu pl. Trzech Krzyży i Parku Ujazdowskiego, w nobilitującym sąsiedztwie placówek dyplomatycznych i instytucji rządowych. Do grona najemców wyjątkowego obiektu należą m.in. Ministerstwo Spraw Zagranicznych, Ambasada Czarnogóry, czy Krajowa Rada Radców Prawnych. Dzięki podpisaniu i przedłużeniu ostatnich umów aż 1000 mkw z ponad 3000 mkw jakie oferuje Royal Trakt Offices zostało wynajęte na najbliższe lata.
Nowe umowy, które podpisaliśmy w ostatnim okresie z firmami przenoszącymi swoje siedziby do Royal Trakt Offices, jak te które zostały przedłużone z dotychczasowymi najemcami świadczą o tym, iż właściciele firm cenią możliwość pracy w stylowej kamienicy, których w Warszawie jest wciąż ograniczona liczba oraz że ważny jest dla nich „własny adres” – kameralny obiekt biurowy zmniejsza anonimowość charakterystyczną dla biurowców dużych rozmiarów. Niemniej istotna jest centralna lokalizacja, dzięki której w zasięgu kilkudziesięciu kroków znajdują się wszystkie wygody miasta: kawiarenki, parki, sklepy czy ważne instytucje państwowe”-– podkreśla Maciej Zajdel, prezes IVG Poland.

royal trakt offices wnetrze
Jako jedno z wiodących biur architektonicznych w kraju, posiadające dotychczas główną siedzibę w Krakowie, zdecydowaliśmy się na przeniesienie oddziału naszego biura do nowej siedziby przy al. Ujazdowskich, głównie ze względu na dogodną lokalizację w samym centrum Warszawy – mówi Marek Borkowski z pracowni architektonicznej IMB Asymetria.
Kamienicę Royal Trakt Offices charakteryzuje 3,5-metrowa wysokość pomieszczeń oraz starannie odwzorowane detale XIX-wiecznego wnętrza budynku, w których zaadaptowane zostały nowocześnie wyposażone biura klasy A. Inwestycja o łącznej powierzchni najmu 3036 mkw. zapewnia bardzo dobry dostęp do światła dziennego, pełną infrastrukturę informatyczno-telekomunikacyjną, klimatyzację i system BMS. Dedykowany parking naziemny i podziemny łącznie obsługuje 22 miejsca postojowe.