Zamieszkaj w apartamencie Grazioso z ogrodem

1779
EkoPark baner

EkoPark baner

Z nadejściem wiosny każdy marzy, by jak najwięcej czasu spędzać na świeżym powietrzu. Idealnym rozwiązaniem, zarówno dla rodzin z dziećmi, jak i dla zapracowanych singli, jest mieszkanie w zielonej okolicy i z własnym ogrodem. Takie apartamenty w Warszawie to prawdziwy rarytas. W eleganckim kompleksie Grazioso, położonym na renomowanym osiedlu Eko-Park przy Polu Mokotowskim, już w najbliższy weekend, 12-13 kwietnia, będzie można skorzystać z promocji na mieszkania z własnym ogrodem – na parterze lub na dachu.

Grazioso Apartamety, osiedle nagrodzone ostatnio tytułem Złotej Villi 2014 jako najlepszej inwestycji województwa mazowieckiego, zaprasza na Dni Otwarte, które odbędą się 12-13 kwietnia w godzinach 10:00-15:00 przy ul. Chodkiewicza 5 w Warszawie. W promocyjnej cenie można będzie kupić 8 wybranych apartamentów z własnym ogrodem.
Twórcy prestiżowego osiedla Eko-Park zaprojektowali je tak, aby zapewnić komfort wszystkim, którzy cenią bliskość natury. Wokół budynków znajdują się zadbane skwery i place zabaw, a bezpośrednie sąsiedztwo Pola Mokotowskiego, ponad 68-hektarowego parku, daje niezliczone możliwości spędzania czasu na świeżym powietrzu. Spacery, uprawianie sportu czy pikniki w gronie rodziny i przyjaciół to codzienne przyjemności mieszkańców osiedla.
– Kiedyś marzenie, by mieć kawałek „własnej zieleni” wiązało się z koniecznością wyprowadzki poza miasto, a więc i z szeregiem niedogodności – uciążliwym dojazdem do pracy, brakiem odpowiedniego zaplecza handlowego, czy typowo miejskich atrakcji: kina, teatru, czy restauracji. Dziś można cieszyć się urokami natury nie rezygnując z przyjemności wielkomiejskiego życia. Warszawiacy nie muszą już zazdrościć mieszkańcom Nowego Jorku, Paryża, czy Londynu apartamentów z „zielonymi dachami”. Eko-Park dzięki unikatowej lokalizacji osiedla, przy Polu Mokotowskim, jednym z największych stołecznych parków, oraz mieszkaniom z własnymi ogrodami taką samą możliwość daje mieszkańcom Warszawy – tłumaczy Barbara Klassek, dyrektor promocji sprzedaży Eko-Park S.A. i ekspert rynku nieruchomości.
Grazioso stanowi zwieńczenie wieloletniej inwestycji Eko-Park – kompleksu mieszkaniowego przy Polu Mokotowskim – który stał się jednym z najbardziej prestiżowych adresów stolicy. Wyjątkowa lokalizacja, jakość materiałów wykończeniowych i innowacyjna architektura autorstwa renomowanej pracowni Kuryłowicz & Associates sprawiły, że apartamenty przy Polu Mokotowskim stały się jednymi z najbardziej pożądanych w stolicy.