Wyprzedaże w Nicklu

1265
Nickel wyprzedaże

Nickel wyprzedaże

Firma Nickel Development z Poznania rozpoczęła właśnie wyprzedaż mieszkań i domów w swojej podpoznańskiej inwestycji Zamkowa w Dąbrówce.

 

 Polacy pokochali wyprzedaże. W tym roku rozpoczęły się one znacznie wcześniej niż w 2011 roku. Nie tylko galerie handlowe kuszą niższymi cenami. Także dealerzy samochodowi rozpoczęli coroczne obniżki kilka tygodni wcześniej niż zazwyczaj. Deweloperzy również wychodzą naprzeciw oczekiwaniom klientów i kuszą bardzo atrakcyjnymi cenami.

Firma Nickel Development rozpoczęła właśnie wyprzedaż mieszkań i domów w swojej podpoznańskiej inwestycji. Dąbrówka w gminie Dopiewo to ostatnio jedna z atrakcyjniejszych podmiejskich lokalizacji dzięki pięknym terenom zielonym oraz doskonałej komunikacji z centrum nowo otwartą zachodnią obwodnicą Poznania.

W obecnej sytuacji rynkowej klienci poszukują okazji cenowych. Nie tylko podczas codziennych zakupów, ale szczególnie wtedy, kiedy decydują się na wydanie znaczącej kwoty, na przykład na samochód czy mieszkanie. Wychodzimy im naprzeciw – mówi Magda Deszczyńska, dyrektor sprzedaży i marketingu Nickel Development.

Wyprzedaż dotyczy mieszkań 2- i 3-pokojowych, a także 4-pokojowych domów. Przykładowo, dwupoziomowy dom o powierzchni 100 m kw. można kupić już za 350.000 zł, a dwupokojowe mieszkania za 250.000 zł. Oferta ważna do końca listopada.