Wschodnia 19 – nowa inwestycja w podpoznańskim Luboniu

1054
Wschodnia19 Lubon cale

Wschodnia19 Lubon cale

NCS-Bud rozpoczął realizację nowej inwestycji mieszkaniowej w Luboniu koło Poznania. W sercu miasta powstanie inwestycja Wschodnia 19. Projekt zakłada wybudowanie domu wielorodzinnego z 146 mieszkaniami.

Wschodnia 19 to pięciokondygnacyjny budynek, w którym znajdzie się 146 mieszkań o powierzchni od 38 do ponad 88 m kw. W inwestycji zaprojektowano również 2 lokale usługowe. Deweloper oferuje zarówno mieszkania dwu- i trzypokojowe, jak i dwupoziomowe apartamenty z tarasami. Ceny budowanych w wysokim standardzie mieszkań rozpoczynają się już od 4.700 zł brutto za m kw. Powstaną również skrytki lokatorskie, hala garażowa pod budynkiem i cichobieżne windy w każdej z pięciu klatek schodowych.
Deweloper przygotował specjalną ofertę związaną z debiutem inwestycji. Osoby, które zarezerwują mieszkanie na najbliższych targach mieszkaniowych w Poznaniu otrzymają komórkę lokatorską w cenie lokalu.
Mieszkania zostaną oddane do użytku w stanie deweloperskim. Większość z lokali będzie dostępna w ramach rządowego programu Mieszkanie dla Młodych. Jednym z ważniejszych elementów wyróżniających tę inwestycję jest zastosowanie energooszczędnego sytemu ogrzewania przygotowanego do indywidualnego sterowania poborem ciepła oraz ogrzewania olejowego. Na ostatniej kondygnacji architekt zaprojektował zielone tarasy. Część z nich będzie dostępna dla wszystkich lokatorów budynku, część będzie „zielonym pokojem” mieszkańców ostatniej kondygnacji. Atutem jest wewnętrzny dziedziniec, który w sposób architektoniczny osłonięty budynkiem stworzy zamkniętą strukturę, zapewniającą bezpieczeństwo i prywatność mieszkańcom osiedla.
Inwestycję na Wschodniej wyróżnia dobre połączenie komunikacyjne z Poznaniem poprzez trzy węzły autostradowe. Zaletą lokalizacji jest także dobre zaplecze usługowo-handlowe, jak i edukacyjne. W niedalekiej odległości od inwestycji znajdują się sklepy, apteki, centrum handlowe, place zabaw dla dzieci, a dla aktywnych liczne tereny rekreacyjne. Luboń jest również dobrą lokalizacją dla lubiących aktywnie spędzać czas. Pobliskie tereny rekreacyjne Wielkopolskiego Parku Narodowego oraz nadwarciańskiego zielonego szlaku turystycznego zapewniają warunki do wypoczynku.
Sprzedaż mieszkań prowadzi poznańskie biuro Celka & Frąckowiak.