W Koninie budują Villa Park

1173
Villa Park Konimpex 1

Villa Park Konimpex 1

Villa Park to najnowsza inwestycja firmy Konimpex-Invest, ulokowana w niezwykle atrakcyjnym miejscu Konina – w przedwojennej dzielnicy willowej, okolicy odznaczającej się spokojem i zielenią.

 

Budynek powstanie w pobliżu Starówki w Koninie, przy Parku Miejskim im. Fryderyka Chopina, u zbiegu ulic Kościuszki i Mickiewicza. Oprócz czekającego na mieszkańców Villi naprzeciwko, po drugiej stronie ulicy Kościuszki parku miejskiego, w zasięgu kilkuminutowego spaceru znajdują się Bulwary Nadwarciańskie oraz infrastruktura zapewniająca komfort życia na co dzień (szkoły, przedszkole, centra handlowo-usługowe).
Modernistyczny projekt budynku, zróżnicowana wysokość i podział na kilka połączonych ze sobą brył ma nawiązywać do charakteru dzielnicy. W budynku o wysokości od 2 do 4 pięter zaprojektowanych zostało 51 mieszkań. Klienci znajdą tam zarówno mniejsze, 35-metrowe kawalerki jak i obszerne ponad 90-metrowe mieszkania czteropokojowe. Niektóre z mieszkań mają wyjścia na tarasy na dachu, a mieszkania parterowe duże, zewnętrzne podesty.
Wewnątrz zespołu Villa Park przewidziano także wewnętrzny teren zielony, dostępny jedynie dla mieszkańców oraz ich gości. Z myślą o bezpieczeństwie przewidziano kontrolę dostępu do budynku oraz możliwość montażu systemu monitoringu. Budynek wyposażono w windy oraz podziemną halę garażową.
Ceny poszczególnych mieszkań są indywidualnie negocjowane podczas spotkania w biurze obsługi klienta. Inwestor informuje jedynie, że są one wyższe niż średnie ceny w Koninie.
Planowany termin zakończenia inwestycji to I-II kwartał 2014 roku.