Victoria Dom S.A. rusza z kolejną inwestycją na warszawskiej Białołęce

1091
Viva Garden

Viva Garden

Warszawski deweloper Victoria Dom S.A. wprowadził do sprzedaży 147 mieszkań w ramach nowej inwestycji Viva Garden. To już trzeci projekt rozpoczęty w tym roku. W drugim półroczu oferta spółki może zostać jeszcze poszerzona. Najnowsza inwestycja jest realizowana w atrakcyjnej części zielonej Białołęki przy ul. Białołęckiej.

Osiedle Viva Garden tworzy 7 budynków wielorodzinnych w niskiej, dwupiętrowej zabudowie oraz 9 domów w zabudowie bliźniaczej. Osiedle oferujące łącznie 147 mieszkań dedykowanych przede wszystkim młodym rodzinom.
W ofercie znajdują się lokale 2-, 3- i 4-pokojowe o metrażach od 30 do 60 mkw. Mieszkania są dostępne w programie MdM. Ceny w promocyjnej przedsprzedaży zaczynają się od 5280 zł/mkw. Budowa osiedla rozpocznie się w lipcu 2014 r. Zakończenie inwestycji i przekazanie mieszkań planowane jest na IV kwartał 2015 r.
Projekt osiedla został wykonany przez doświadczonych architektów przy założeniu, by zapewnić mieszkańcom wygodną przestrzeń mieszkalną oraz poczucie prywatności w przydomowych ogrodach.
Osiedle utrzymane jest w jasnej kolorystyce z dodatkiem stonowanych szarości. Wyróżnia się walorami estetycznymi, nowoczesną architekturą i elegancją. Atutem inwestycji są wysokie nawet do 5 metrów wnętrza. Dzięki zróżnicowanej wysokości sufitów wnętrza zyskują oryginalny charakter oraz możliwość wykonania antresol. Atutem są także duże słoneczne ogrody.
Osiedle zlokalizowane jest w spokojnej i bezpiecznej okolicy zielonej części Białołęki, w pobliżu Kanału Żerańskiego. Wokół znajdują się liczne tereny zielone, a także wszystkie niezbędne elementy infrastruktury: sklepy, liczne centra handlowe, urzędy, placówki pocztowe, banki, ośrodki medyczne, sportowe i rekreacyjne, szkoły, przedszkola. Sprawne połączenie z centrum miasta zapewnia Trasa Armii Krajowej oraz Most Marii Skłodowskiej-Curie (Most Północny). W pobliżu znajdują się przystanki autobusowe oraz tramwajowy.
Osiedle Viva Garden jest trzecim w tym roku projektem wprowadzonym do naszej oferty, po uruchomionej w marcu inwestycji budynków wielorodzinnych Ogrody Targówek i w kwietniu Park Dworski – powiedział Waldemar Wasiluk, wiceprezes Victoria Dom. Podkreślił, że w drugiej połowie roku oferta może jeszcze zostać poszerzona o kolejne projekty.
W tym roku spółka planuje przekazać klientom do użytkowania ponad 200 mieszkań i około 50 domów.
W przyszłym i kolejnych latach spodziewamy się znacznego zwiększenia wyników sprzedażowych, w efekcie finalizowania rozpoczynanych w tym roku projektów. W ciągu dwóch lat zakładamy podwojenie skali działania – zapowiada wiceprezes Wasiluk. Tegoroczne obroty są szacowane na około 100 mln zł, a zysk netto na ok. 9 mln zł.