Victoria Dom ruszyła z nową inwestycją na warszawskim Targówku

1078
Przy Parku Victoria Dom

Przy Parku Victoria Dom

Victoria Dom rozpoczęła sprzedaż mieszkań na Osiedlu Przy Parku. To najnowsza inwestycja dewelopera zlokalizowana w sąsiedztwie Parku Bródnowskiego na warszawskim Targówku.

Inwestycję Przy Parku tworzą 3 ośmiopiętrowe budynki wielorodzinne, w których znajdzie się w sumie 127 mieszkań 2-, 3- oraz 4-pokojowych o powierzchni od 30 do 84 m kw., w tym mieszkania dostępne w programie MdM.
Projekt osiedla zakłada możliwość zmiany rozkładów oraz łączenia niektórych mieszkań, by uzyskać metraż zgodny z indywidualnymi oczekiwaniami klientów. Na ostatnich 2 kondygnacjach mieszkania mają ponadstandardową wysokość 3m. Inwestycję wyróżniają także duże balkony – nawet po 2 lub 3 w niektórych lokalach.
Do dyspozycji przyszłych mieszkańców będzie również 111 miejsc postojowych w garażu podziemnym oraz komórki lokatorskie o powierzchni od 3,15 do 5,6 m kw.
Ceny mieszkań na Osiedlu Przy Parku wynoszą od 6400 do 6800 zł/m kw. w lokalach o standardowej wysokości do 2,65 metra oraz od 7000 do 7200 zł/m kw. w lokalach o wysokości 3 metry.
Osiedle Przy Parku położone jest przy ulicy Rembielińskiej w odległości zaledwie 100 metrów od przystanków autobusowych i przystanku tramwajowego oraz w bliskiej odległości od planowanej stacji II linii metra.
Poza dobą komunikacją z pozostałymi częściami miasta, atutem inwestycji jest bliskie sąsiedztwo parku Bródnowskiego. Zrewitalizowany park, poza pięknem zieleni, ma do zaoferowania wiele atrakcji – m.in. akweny, wydzielone place zabaw dla dzieci, boiska do gry w koszykówkę i siatkówkę, czy ścieżki rowerowe.
Dodatkową zaletą inwestycji jest rozbudowana infrastruktura handlowo-usługowa. W pobliżu Osiedla Przy Parku znajduje się Galeria Handlowa Renova, w bezpośrednim otoczeniu osiedla nie brakuje licznych szkół, przedszkoli, sklepów, przychodni, czy urzędów.
Deweloper Victoria Dom jako pierwszy do oferty wprowadził budynek 1, którego budowa już ruszyła w maju. Kolejne dwa budynki będą wprowadzane do sprzedaży sukcesywnie. Zakończenie budowy Osiedla Przy Parku planowane jest na grudzień 2016 roku. Przekazanie lokali ma nastąpić do marca 2017 roku.
Generalnym wykonawcą osiedla jest BESTA Przedsiębiorstwo Budowlane. Inwestycja chroniona jest rachunkiem powierniczym prowadzonym przez PKO BP.