Uroczyste otwarcie hotelu B&B Wrocław Centrum

1202
BB hotel Wroclaw Centrum

BB hotel Wroclaw Centrum

22 maja 2014 roku B&B Hotel Wrocław Centrum oficjalnie rozpoczął swoją działalność w stolicy Dolnego Śląska. Podczas uroczystości zostały zaprezentowane komfortowe pokoje, wysoki standard obsługi oraz szeroka oferta usług. Walory te, w połączeniu z licznymi atrakcjami przygotowanymi przez organizatorów, utwierdziły gości w przekonaniu, że w B&B Wrocław Centrum nie tylko turyści i biznesmeni, ale nawet wrocławskie krasnale poczują się… jak u siebie w domu.

Inauguracja hotelu B&B Wrocław Centrum odbyła się w wyjątkowej atmosferze. Uroczystość swoją obecnością uświetnili przedstawiciele Urzędu Miasta Wrocław, Urzędu Wojewódzkiego oraz Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego. Nie zabrakło również reprezentantów instytucji kulturalnych, szkół wyższych, przedstawicieli świata biznesu, a także partnerów Grupy B&B i mediów. Wśród przybyłych znalazły się osoby zaangażowane w realizację hotelu B&B Wrocław Centrum, w tym delegaci firmy RD bud, która w charakterze generalnego wykonawcy realizowała budowę trzeciego już obiektu sieci B&B w Polsce. Nowoczesne, przytulne wnętrza utrzymane w stylistyce B&B, innowacyjne rozwiązania instalacyjne oraz efektowne szklane atrium są najlepszą wizytówką tej współpracy.

Nowy krasnal na mapie Wrocławia

BB hotel otwarcie 086-21
22 maja ulica ks. Piotra Skargi na kilka godzin zamieniła się w „zaczarowaną francuską dzielnicę”, gdzie gra kataryniarz, gazeciarz z uśmiechem na ustach rozdaje wydanie specjalne „La B&B Presse”, a zakochani chętnie dają się portretować wytrawnemu w tej sztuce malarzowi. Dzięki pomysłowej scenografii równie magiczny klimat panował we wnętrzach B&B Wrocław Centrum.
Oficjalną część uroczystości otworzyło wystąpienie Beatrice Bouchet, prezes spółki B&B Hotels Polska oraz Georges Sampeur, prezesa Grupy B&B Hotels. Podziękowali oni wszystkim zaangażowanym w realizację projektu oraz opowiedzieli o planach rozwoju sieci B&B w Polsce. Kilka słów do zgromadzonych gości skierował również Adam Grehl, wiceprezydent Wrocławia. Jednym z istotnych elementów inauguracji było zamontowanie rzeźby hotelowego krasnala, który od tej pory, usadowiony na hotelowym parapecie, wypatruje nowych gości i żegna tych odjeżdżających.
Dopełnieniem atrakcji wieczoru był występ zespołu Doroty Zygadło oraz rozgrywający się na hotelowym parkingu kabaret w wykonaniu pary szczudlarzy. Zaproszeni goście, podążając za nietypowym przewodnikiem mieli także okazję zobaczyć akrobatkę wykonującą widowiskowe ewolucję na szarfie zawieszonej w szklanym atrium. Zaprezentowano im również 4 typy hotelowych pokoi: między innymi pokój rodzinny, dwuosobowy i dla osób niepełnosprawnych. W uwypukleniu standardu każdego z nich skrupulatnie pomagali, przebrani za wrocławskie krasnale, artyści z Teatru TE-O-KA, którzy na oczach zwiedzających z przyjemnością korzystali z hotelowych wygód.

Nowy rozdział w działalności B&B Hotels

Warto podkreślić, że był to jedynie zarys oferty B&B Hotel Wrocław Centrum. Obiekt na pięciu kondygnacjach oferuje bowiem aż 140 pokoi, parking podziemny i naziemny zapewniający 40 miejsc postojowych oraz salę konferencyjną wyposażoną w sprzęt multimedialny. Każdy pokój poza klimatyzacją i dostępem do internetu oraz TV satelitarnej posiada również system wyciszający dźwięki dobiegające z zewnątrz. Codzienne Hotel B&B Wrocław Centrum zaprasza gości na pyszne śniadania serwowane w formie bufetu oraz do B&B Shop z przekąskami i napojami.
Oficjalne otwarcie B&B Wrocław Centrum wytyczyło nowy rozdział w działalności B&B Hotels w Polsce. Do tej pory klienci znanej europejskiej sieci hotelowej mogli korzystać z usług dwóch hoteli: B&B Toruń oraz B&B Warszawa–Okęcie. Nowo otwarty obiekt we Wrocławiu jest więc kolejnym powodem do dumy.