Tynkbud-1 realizuje nowy projekt: Wyścigowa 8

1060
Wyścigowa 8

Wyścigowa 8

Firma Tynkbud-1 rozpoczęła budowę nowej inwestycji – Wyścigowej 8, położonej w sąsiedztwie Wyścigów Konnych na warszawskim Mokotowie.

Mokotów, najchętniej wybierana dzielnica do zamieszkania przez poszukujących lokalu w Warszawie, powiększy się niebawem o nowy, interesujący projekt. W zaciszu ulicy Wyścigowej, w bezpośrednim sąsiedztwie konnych torów wyścigowych, powstaje kameralna inwestycja – Wyścigowa 8.
Wyścigowa 8 to siedmiokondygnacyjny budynek z dwupoziomowym podziemnym garażem. W budynku zaprojektowano jedynie 44 lokale o powierzchni od 37 do 73 m kw. Także zewnętrzna bryła budynku odzwierciedla troskę o jakość i funkcjonalność. Przeszklone balustrady balkonów i tarasów dodają budynkowi lekkości. Z najwyższych jego pięter można podziwiać rozległy widok na zieleń Wyścigów Konnych.
Wykończenie klatek schodowych oraz części wspólnych budynku utrzymane jest w spokojnych, klasycznych barwach, które idealnie komponują się z elewacją. Wejście do budynku oraz wjazd do garażu znajduje się od strony Al. Wyścigowej. Dom zostanie wyposażony w monitoring (system kamer) oraz domofony, a w holu wejściowym przewidziano recepcję z miejscem dla ochrony.
Ceny ustalono w przedziale 7600–8900 zł/m kw.
Pomiędzy zacisznymi skwerkami zaplanowano małą architekturę i komunikację dla mieszkańców. Dla zminimalizowania ruchu wokół budynku zaprojektowano 46 miejsc parkingowych w podziemnej hali garażowej.
Jak podkreśla dyrektor i rzecznik firmy Tynkbud-1, Ryszard Banacki: – Wyścigowa 8, jak wszystkie nasze inwestycje, powstaje przy 100-procentowym zaangażowaniu kapitału własnego, a jej zakończenie planujemy na maj 2015 roku. Projekt pomyślany jest dla wymagających klientów, ceniących zaciszną i jednocześnie poszukiwaną lokalizację.