Trójmiejskie Targi Mieszkaniowe ERGO ARENA

1084

 Kilkudziesięciu deweloperów, agencje nieruchomości, banki, firmy z sektora aranżacji wnętrz i budowy domów, Konkurs Targowy „Wygraj sprzęt Mastercook”, promocyjne ceny, impreza integracyjna „Rodzinka” i wiele innych atrakcji będzie na Państwa czekało 20 i 21 października 2012 roku w godz. 10–17 w hali ERGO ARENA podczas Trójmiejskich Targów Mieszkaniowych.

 

 Trójmiejskie Targi Mieszkaniowe dedykowane są Gdańskowi, Gdyni, Sopotowi i ich najbliższej okolicy. Podczas nich pokazana zostanie pełna oferta mieszkaniowa Pomorza – prezentowane będą inwestycje zrealizowane i planowane. Podczas imprezy w ERGO ARENIE deweloperzy zachęcać będą specjalnymi cenami, a banki i pośrednicy finansowi – preferencyjnymi warunkami kredytów. Dla odwiedzających targi przygotowywanych jest wiele atrakcji: Konkurs Targowy „Wygraj sprzęt Mastercook” z nagrodą główną wartości 15.000 zł, Galeria „Dzielnicowo”, bezpłatne warsztaty „7 kroków do własnego M” i „Zrób to sam” oraz impreza „Rodzinka”, podczas której dzieci i rodzice będą mogli bawić się, rywalizować w zawodach sportowych i brać udział w mini konkursach.

Tylko na Trójmiejskich Targach Mieszkaniowych ERGO ARENA kupując bilet (cena: 10 zł/pojedynczy, 15 zł/rodzinny), a nawet wchodząc za darmo – pobierając bilet ze strony www.targirednet.pl można wrócić tego samego albo następnego dnia i dokonać świadomego, przemyślanego wyboru nowego lokum lub kredytu oraz skorzystać z wszystkich targowych atrakcji.

Mecensem Targów jest Murapol SA.

Patronat Honorowy sprawują nad nimi: minister transportu, budownictwa i gospodarki morskiej oraz prezydenci Gdańska, Gdyni i Sopotu.

ATRAKCJE TARGOWE 

Konkurs Targowy
WYGRAJ SPRZĘT MASTERCOOK
Największą atrakcją jesiennej edycji Targów redNet Dom Mieszkanie Wnętrze będzie Konkurs Targowy „Wygraj sprzęt Mastercook”. Jest to przedsięwzięcie ogólnopolskie, przygotowane z myślą o odwiedzających targi – osobach lubiących konkursowe zmagania i emocje, a przede wszystkim marzących o nowym wyposażeniu kuchni. Pomysłodawcą konkursu jest redNet Media – organizator Targów redNet. Sponsorem nagrody jest firma Mastercook, jeden z największych producentów urządzeń AGD w Polsce. Regulamin, zasady konkursu i kalendarz targów podczas których będzie można wziąć w nim udział na www.tdm.rednetmedia.pl/konkurs.

Krótsza droga do nowego lokum
GALERIA „DZIELNICOWO”
Specjalnie dla odwiedzających, którzy mają sprecyzowane lokalizacje, w jakich chcieliby mieszkać przygotowaliśmy Galerię „Dzielnicowo”. Tylko na naszych targach nie musisz spacerować od stoiska do stoiska i pytać deweloperów czy budują w danej dzielnicy. Wystarczy, że poszukiwania swojego wymarzonego mieszkania czy domu rozpoczniesz od Galerii „Dzielnicowo”. Tu znajdziesz pogrupowane dzielnicami wszystkie inwestycje dostępne u prezentujących się na targach deweloperów. Skorzystaj z galerii, weź plan targów wraz z listą wystawców, zaznacz sobie na nim na których stoiskach znajdują się interesujące Cię inwestycje i rozpocznij rozmowy.

Szersza oferta targowa
BUDOWA DOMU i ARANŻACJA WNĘTRZ
Wychodząc naprzeciw potrzebom osób szukających nie tylko swojego lokum, ale też ciekawych, nowatorskich, praktycznych rozwiązań związanych z budową domu oraz aranżacją i wyposażeniem wnętrza, zdecydowaliśmy się poszerzyć ofertę targów. Wśród deweloperów, banków i innych firm związanych z rynkiem nieruchomości, w ERGO Arenie prezentować się będą firmy produkcyjne, usługowe i handlowe, które pokażą najnowsze trendy w wyposażeniu, elementy budowy domu, wykończenia wnętrz, meble, oświetlenie i wszystko, co jest potrzebne do urządzenia własnego „M”. Planujesz budowę lub remont, odwiedź koniecznie Trójmiejskie Targi Mieszkaniowe ERGO Arena.

Edukacja dla zwiedzających
WARSZTATY 7 KROKÓW DO WŁASNEGO „M”
Na naszych targach nie tylko podpowiemy Ci, które mieszkanie wybrać, ale też nauczymy, jak swobodnie poruszać się w tematyce związanej z nieruchomościami. W tym celu organizujemy bezpłatne warsztaty, dzięki którym załatwienie wszelkich formalności związanych z zakupem mieszkania czy domu nie będzie dla Ciebie problemem. Przez dwa targowe dni będziesz mógł posłuchać wykładów prawników, finansistów, specjalistów z branży nieruchomości, doradców ubezpieczeniowych i architektów wnętrz. Od naszego Partnera – serwisu www.tabelaofert.pl otrzymasz przewodnik „7 kroków do własnego M”.

Chwila relaksu
KAWIARENKA TARGOWA ART CAFE
Chwila odpoczynku w trakcie zwiedzania targów i rozmów z wystawcami? Każdemu przyda się mały przystanek w kameralnej atmosferze z dala od targowego zgiełku. Nasza kawiarenka to doskonałe miejsce na wypicie kawy lub herbaty, zjedzenie smacznego ciastka, podsumowanie dotychczas zebranych informacji i oddech przed kolejnymi spotkaniami i rozmowami, odkrywaniem ciekawych ofert i promocji przygotowanych przez deweloperów i banki specjalnie na targi.

Wybierz i odbierz upominek
PRZYJAZNY WYSTAWCA
Przechadzając się po terenach targowych zwracasz uwagę nie tylko na oferty wystawców, ale też na wygląd ich stoiska i obsługę przedstawicieli firm, z którymi podejmujesz rozmowy. Jeśli masz ochotę podzielić się z nami swoją opinią, wypełnij kupon otrzymany od hostessy – wpisz numer stoiska lub nazwę swojego faworyta, wypełnij krótką ankietę dotyczącą targów, podaj swoje dane – i odbierz upominek od organizatora. Wystawca z największą liczbą głosów otrzyma statuetkę i zaszczytny tytuł „Przyjaznego Wystawcy”.

Dla najmłodszych
RODZINKA SIĘ BAWI
Wybór mieszkania to zazwyczaj decyzja rodzinna, dlatego na naszych imprezach często gościmy rodziców z dziećmi. Planując odwiedzenie targów nie musisz już zastanawiać się nad tym, co zrobić ze swoją pociechą. Pomyśleliśmy również o naszych najmłodszych gościach. Dla nich i ich rodziców przygotowujemy coś specjalnego – imprezę pod hasłem „Rodzinka”. Będzie się ona odbywać równolegle z targami na wydzielonej powierzchni hali ERGO ARENA. Atrakcje przygotowywane na nią skierowane są do dzieci w wieku 3-12 lat. Wśród nich między innymi: gry i zabawy ogólnorozwojowe, malowanie, rysowanie i inne aktywności przygotowane przez wykwalifikowanych animatorów animatorów  oraz  atrakcje sportowe  przygotowane  przez  Mecenasa  Targów   –  firmę   MURAPOL.

Podpatrz fachowców i…
ZRÓB TO SAM
Tu będziesz mógł dowiedzieć się i zobaczyć jak profesjonalnie ułożyć glazurę i terakotę. Fachowcy z Polskiego Zrzeszenia Płytkarzy będą pokazywali jak w prosty, ale ciekawy sposób wykończyć mieszkanie. Warsztaty będą miały formę interakcji. Zwiedzający będą mogli zasięgnąć rady i samodzielnie spróbować ułożyć płytki. Zachęcamy również do odwiedzenia stoiska „Nowoczesna łazienka”, gdzie przedmiotem wystawowym będą innowacyjne produkty oraz kolekcje (np. sufity napinane, „drzwi których nie ma”, kolekcja płytek zaprojektowana przez Macieja Zienia, innowacje branżowe). Zapraszamy też na wystawę zatytułowaną „Plytkami utkane”, będącą unikatową prezentacją prac mistrzowskich wyłonionych w Glazurniczych Mistrzostwach Polski.

Pobierz bilet
WEJDŹ NA TARGI ZA DARMO
Z myślą o Tobie, wiedząc że jeden dzień często nie wystarcza na zapoznanie się z interesującymi ofertami albo po przemyśleniach i analizach, chcesz jeszcze dopytać o szczegóły dewelopera, pracownika banku czy architekta, przygotowaliśmy bilet dwudniowy. Dzięki niemu możesz wyjść z obiektu targowego i wrócić jeszcze tego samego albo następnego dnia. Przypominamy także, że wchodząc na naszą stronę www.targirednet.pl możesz pobrać bezpłatny bilet, który wymienisz na tradycyjny w kasie targowej.

 PROMOCJE TARGOWE

Bank Pekao S.A.
Specjalna promocyjna oferta cenowa złotowych kredytów mieszkaniowych. Odwiedź nasze stoisko i dowiedz się więcej.

BMC
Gdyński Columbus znów powiększa ofertę – dzięki kilku zmianom w projekcie, teraz 70-metrowe mieszkania dostępne są zarówno w wersji trzy, jak i czteropokojowej! Przyjdź na targi i poznaj szczegóły naszej oferty!

Dekpol
Oferujemy miejsce postojowe GRATIS! Przy zakupie mieszkania miejsce postojowe naziemne GRATIS. Lokalizacja inwestycji: Osiedle Zielone, ul. Potęgowska, Gdańsk. Termin ukończenia inwestycji: Budynek nr 2 – 31.12.2012 r., Budynek nr 4 – 30.04.2013 r. Czas trwania promocji: październik 2012 r.

INPRO
– Trzy Żagle (budynki A, B i C) – specjalny rabat 7% na wszystkie mieszkania i lokale,  
– Wieża Leszka Białego – specjalny rabat 5% na wszystkie mieszkania
– Jabłoniowa I i II etap – miejsce postojowe i piwnica w cenie mieszkania
– Wróbla Staw_mieszkania 5% na wszystkie mieszkania i lokale
– Wróbla Staw – domy szeregowe  – 5% rabatu, Dodatkowo: 5 lat gwarancji oraz solary do podgrzania ciepłej wody użytkowej w cenie domu.
– City Park – 5% na wszystkie mieszkania

KRJ Partner
– mieszkanie dwupokojowe strona wsch. 250 000 + piwnica GRATIS
– mieszkanie dwupokojowe strona zach. 260 000 + piwnica GRATIS
– mieszkanie trzypokojowe 318 000 + piwnica GRATIS
– mieszkanie czteropokojowe 463 000 zł + piwnica i miejsce postojowe GRATIS

Panorama Development
Ostatnie 3 nowe mieszkania na Fikakowie w Gdyni!

Pracownia 3miasto DESIGN
Atrakcyjne ceny aranżacji wnętrz dla zwiedzających Trójmiejskie Targi Mieszkaniowe ERGO ARENA. Spotkaj się z nami i zapytaj o specjalną, targową ofertę.

Przedsiębiorstwo Budowlane „Kokoszki”
Proponujemy wyłączne prawo korzystania  z miejsca postojowego zewnętrznego – gratis. Lokalizacja inwestycji: Osiedle Jabłoniowa – Gdańsk, ul. Guderskiego i  Osiedle Laurowe – Gdańsk, ul. Podleckiego. Tylko na targach będzie można uzyskać specjalny upust od 10.000 PLN do 20.000 PLN na mieszkanie na Osiedlu Zapiecek.

Shiraz II
Dla klientów którzy odwiedzą nasze stanowisko proponujemy 5% rabatu na mieszkanie oraz 10% rabatu na miejsce postojowe w hali garażowej.