Trecom oraz CEDC International w nowym biurowcu YouNick k. Poznania

1105
YouNick nowy biurowiec Atrium

YouNick nowy biurowiec Atrium

Powierzchnie biurowe, strefy chill i salki spotkań rodem z Doliny Krzemowej, centrum konferencyjne z salą warsztatową oraz restauracja KarmNick La Petite Cuisine czekają na najemców nowego biurowca podpoznańskiego parku technologicznego YouNick. Od niedawna z nowoczesnych biur i przestrzeni wspólnych, sprzyjających nie tylko efektywnej pracy, ale także integracji i relaksowi, korzystają pracownicy spółek Trecom oraz CEDC International.

Dla podmiotów, które wynajmą kolejne powierzchnie w nowo otwartym biurowcu, podpoznański park przygotował specjalne 3-miesięczne wakacje czynszowe.
Nowy biurowiec YouNick w Złotnikach k. Poznania to optymalne miejsce do rozwoju biznesu dla firm, startupów oraz osób poszukujących przestrzeni coworkingowej. W budynku, wzorowanym na siedzibach najlepszych firm IT na świecie, swoje biura zlokalizowały już spółki Trecom oraz CEDC International.
Pierwsza z nich – wieloletni najemca podpoznańskiego parku – od ponad 20 lat zajmuje się wdrożeniami informatycznymi, szkoleniami, wsparciem użytkowników oraz dostawą sprzętu teleinformatycznego, działając przede wszystkim w takich obszarach jak Security, Data Center i Collaboration. Niezwykle szybki rozwój Trecom zaowocował w ostatnich 2 latach podwojeniem liczby pracowników. Nowe, ponad 300-metrowe biuro pozwoli na dalsze zwiększanie zatrudnienia oraz zapewni jeszcze lepsze warunki do pracy i integracji zespołu spółki. Klientami Trecom są duże firmy m.in. z sektorów bankowego, ubezpieczeniowego, energetycznego oraz instytucje z sektora publicznego i prywatnego.
Drugim z nowych najemców YouNick – CEDC International – to jeden z największych producentów wódki oraz dystrybutorów alkoholu na świecie. W parku technologicznym w Złotnikach firma postanowiła zlokalizować Shared Service Center. Dla blisko 50-osobowego personelu spółka wynajęła w biurowcu 400-metrową, nowoczesną przestrzeń biurową.
Przyjazna, nowoczesna przestrzeń do pracy i odpoczynku, szybki dojazd obwodnicą Poznania oraz komunikacją miejską, restauracja KarmNick, serwująca zdrowe i niedrogie posiłki, żłobek i przedszkole UL, program HumaNick z warsztatami, kursami językowymi i biblioteką, grupy zakupowe, paliwowe i energetyczne, ogólnodostępny bezpłatny parking oraz myjnia – to tylko niektóre wyróżniki naszego parku. Ofertę YouNick rozwijamy nie tylko w oparciu o najnowsze trendy i badania rynkowe, ale także rozmawiając z menadżerami i pracownikami naszych najemców. Dlatego w nowym biurowcu stworzyliśmy wyjątkowe przestrzenie oraz usługi dodatkowe, które mają sprzyjać kreatywnej i wydajnej pracy, integracji, kooperacji oraz relaksowi, kluczowemu dla utrzymania efektywności i zaangażowania pracowników – wyjaśnia Paulina Włodarska odpowiedzialna za komercjalizację przestrzeni YouNick.Dla osób zainteresowanych wynajmem biur w tym budynku przygotowaliśmy obecnie specjalną ofertę promocyjną – 3-miesięczne wakacje czynszowe. Aby poznać jej szczegóły, zachęcam do kontaktu telefonicznego lub mailowego poprzez naszą stronę www.
YouNick nowy biurowiec salka spotkań

W nowym biurowcu w Złotnikach do dyspozycji przyszłych najemców powstało łącznie 3,2 tys. m kw. przestronnych powierzchni biurowych, zbudowanych w standardzie open space lub classic. Wszystkie biura oprócz szeregu niezbędnych instalacji teletechnicznych, klimatyzacji i wentylacji posiadają stały dostęp do światła dziennego, a dzięki uchylnym oknom także to świeżego powietrza. Sercem obiektu jest szerokie atrium na styku wszystkich kondygnacji, w którym zawieszono 5 ogólnodostępnych salek spotkań. Na parterze znajduje się recepcja, a także restauracja oraz nowoczesne centrum konferencyjne o powierzchni 190 m kw. W podziemnej hali garażowej zlokalizowano 46 płatnych miejsc postojowych. Dla osób dojeżdżających do pracy rowerem na każdym piętrze biurowca przygotowano sanitariaty z prysznicami oraz zamykanymi szafkami ubraniowymi. Poza strefą chill na parterze, integracji i kreatywności pracowników służą ogólnodostępne kuchnie oraz otwarte, zachęcające do rozmów i kooperacji przestrzenie wspólne. Cały budynek jest dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych, wyposażony w ogólnodostępne wi-fi oraz 24-godzinny monitoring i ochronę. Prosto z biurowca można przejść do parku – miejsca na chwilę relaksu wśród zieleni na ustronnych ławeczkach. Projekt wnętrz nowego budynku przygotowało poznańskie biuro Ultra Architects.
YouNick nowy biurowiec strefa chill1
– YouNick to idealne miejsce do prowadzenia naszego biznesu. Znaleźliśmy tutaj wszystko, czego potrzebujemy: dostosowane do naszych wymagań przestrzenie biurowe, salki szkoleniowe i konferencyjne, dostępne dla naszych pracowników bez dodatkowych opłat, miejsca do odpoczynku, zaplecze gastronomiczne, przedszkole oraz dogodny dojazd do centrum. Ale park to nie tylko ciągle udoskonalana infrastruktura. O jego wyjątkowości decyduje przede wszystkim możliwość współpracy z pozostałymi najemcami oraz powstającymi tutaj startupami – mówi Edward Nowicki, członek zarządu Trecom.
Opis nowych przestrzeni biurowych YouNick wraz z interaktywnymi wizualizacjami jest dostępny na stronie www.younick.pl w zakładce „Co robimy/Space”. Natomiast szczegóły promocji „3 miesiące za 0 złotych” można uzyskać kontaktując się z działem sprzedaży parku lub uczestnicząc w Dniach Otwartych YouNick, które odbędą się w czwartek, 29 października br.

Na zdjęciach: Atrium, jedna z salek spotkań, strefa chill