Targowa premiera – nowy etap Osiedla Księżnej Dąbrówki

1047
RycerskaII-nowe 2

RycerskaII-nowe 2

Mieszkania dwu- i trzypokojowe, jakie powstaną w ramach Rycerskiej II, to nie jest typowa oferta, jaką łatwo można znaleźć na poznańskich przedmieściach. Podczas, gdy większość deweloperów proponuje klientom domy, Nickel Development idzie pod prąd.

Zdaniem poznańskiego dewelopera między miastem a jego przedmieściami zacierają się obecnie granice, a klienci oczekują tu niemal takiej samej oferty jak w poznańskich inwestycjach.
Funkcjonalne, ale jednocześnie kompaktowe pod względem powierzchni lokale dwu- i trzypokojowe to najczęstszy wybór klientów, kupujących pierwsze mieszkania. Takie właśnie lokale powstaną w nowym etapie Osiedla Księżnej Dąbrówki, o nazwie Rycerska II. Premiera inwestycji będzie mieć miejsce podczas Targów Mieszkań i Domów, które odbędą się w Poznaniu już w najbliższy weekend.
W przedsprzedażowej ofercie specjalnej dwupokojowe lokale na Rycerskiej II kosztować będą od 224 tys. zł., a klienci zainteresowani mieszkaniami trzypokojowymi muszą liczyć się z wydatkiem minimum 244 tys. zł. Obecnie w limitach MdM mieści się aż 66 proc. mieszkań w tej inwestycji. Na razie lokale można rezerwować, a sprzedaż rozpocznie się już wiosną tego roku.
Poza korzystną ceną, dodatkowymi atutami mieszkań przy Rycerskiej II są kameralne ogródki oraz ogromne tarasy, największy o powierzchni aż 64 m kw. Zaprojektowano tutaj również garaże. W ofercie Rycerskiej II znajdą się łącznie tylko 42 mieszkania, w których nowi mieszkańcy osiedla zamieszkają już wiosną przyszłego roku.

Więcej, niż same mieszkania

Niewielkie, trzykondygnacyjne budynki przy Rycerskiej II nawiązują swoim charakterem do poprzednich etapów osiedla, które Nickel tworzy w Dąbrówce już od piętnastu lat. Proste, nowoczesne bryły charakteryzują się minimalistyczną stylistyką. Ten typ architektury sprawdził się już na Rycerskiej (w pierwszym etapie tej inwestycji), bardzo popularnej wśród klientów. Ważnym elementem osiedla będzie jego centralna część, przeznaczona na teren rekreacyjny i starannie zaprojektowaną zieleń. O ostatecznym przeznaczeniu i wyglądzie otwartych części wspólnych zdecyduje głos klientów.
Każdy przyszły mieszkaniec będzie miał możliwość wskazania jednej, spośród przygotowanych przez nas alternatyw. Dzięki temu funkcje części wspólnych będą spełniały prawdziwe oczekiwania mieszkańców – mówi Magda Deszczyńska, dyrektor sprzedaży i marketingu Nickel Development.
To nie jedyny nowatorski pomysł. Ciekawą propozycją dla klientów jest także możliwość zakupu mieszkania w wielu różnych wariantach wykończenia. Wraz z dodatkowymi elementami wyposażenia cena lokalu rośnie, ale i tak pozostaje atrakcyjna wobec kwoty, jaką klient musiałby zapłacić u zewnętrznego dostawcy.
Mamy sprawdzonych i solidnych partnerów. Dzięki temu możemy zaoferować klientowi nie tylko same cztery ściany. Będzie on mógł przykładowo dokupić rolety, wybrane przez siebie parapety, markizy na taras, a nawet projekt i wykonanie ogrodu. Wykańczamy też mieszkania pod klucz, co od dłuższego czasu jest bardzo popularne ze względu na wygodę klientów i doskonałą relację ceny do jakości jaką świadczymy – mówi Agnieszka Węgrowska, dyrektor działu rozwoju produktu Nickel Development.
Pełna oferta dodatkowych opcji zakupu mieszkania będzie gotowa już za kilka tygodni. Deweloper nadal ją udoskonala, by zaproponować klientom jak najwięcej udogodnień.

Poza miastem w miejskim stylu

Skąd decyzja o wybudowaniu w Dąbrówce niewielkich mieszkań? Tego typu lokale były już oferowane w ramach Rycerskiej, w pierwszym etapie tej inwestycji i cieszyły się ogromną popularnością. Zostały wyprzedane jako pierwsze.
Parę lat temu klienci poszukiwali na przedmieściach głównie domów, teraz jednak to się zmieniło. Mieszkanie w Dąbrówce przestało być przez klientów postrzegane jako przeprowadzka poza miasto. Dzięki trasie S11 mają oni szybki i wygodny dojazd do domu. Dodatkowo w grudniu oddano do użytkowania ostatni odcinek obwodnicy. Przy tym gmina oferuje nowoczesne szkoły oraz bogatą ofertę rekreacyjną i sportową – mówi Agata Grotowska, project manager Osiedla Księżnej Dąbrówki.
Na miejscu nie brakuje również rozwiniętej infrastruktury handlowo–usługowej. Kiedyś takie cechy oferowały tylko inwestycje miejskie, ale szybki rozwój gmin ościennych Poznania sprawił, że w ostatnich latach intensywnie się modernizowały. Obecnie mają do zaproponowania swoim mieszkaniowcom podobne udogodnienia jak miasto, a przy tym można tu korzystać na co dzień z pięknych terenów rekreacyjnych.

Premiera już na targach

Rycerska II zostanie przedstawiona podczas Targów Mieszkań i Domów, które odbędą się w dniach 7-8 lutego w hali nr 3 Międzynarodowych Targów Poznańskich. Będzie można zobaczyć rzuty wszystkich mieszkań oraz wizualizacje Rycerskiej II, a także porozmawiać ze sprzedawcami. Nickel Development spodziewa się dużego zainteresowania swoim nowym projektem.
Klienci podczas targów poszukują nowości oraz okazji cenowych. W Rycerskiej II odnajdą i jedno, i drugie – mówi Deszczyńska. – Ze specjalnych cen, obowiązujących dla wybranych 13 mieszkań, będzie można skorzystać tylko w okresie przedsprzedaży. Klienci zainteresowani zakupem lokalu w MdM właśnie teraz mają największy wybór lokali. Po zakończeniu przedsprzedaży ceny niektórych mieszkań wzrosną i przestaną mieścić się w narzuconych przez program limitach.
Nickel Development nie obawia się spadku zainteresowania swoimi inwestycjami ze względu na obowiązujący od początku stycznia wymóg rekomendacji S, mówiący o 10 proc. wkładzie własnym.
W naszym biurze sprzedaży można nieodpłatnie skorzystać z pomocy wyspecjalizowanych w kredytach hipotecznych doradców. Bardzo skutecznie pomagają oni naszym klientom załatwiać wszelkie formalności i wypracowują takie rozwiązania, które pozwalają im kupić wymarzone mieszkanie – podkreśla Deszczyńska.

Aby dowiedzieć się więcej o Osiedlu Księżnej Dąbrówki, warto zajrzeć na www.dabrowki.com lub zadzwonić na infolinię: 61 625 44 00.