Targi Mieszkań i Domów nowyadres.pl we Wrocławiu

1042
wroc1

wroc1

Targi nieruchomościowe niezmiennie pozostają najlepszym sposobem na owocne poszukiwanie mieszkania lub domu – w jednym miejscu i czasie można zapoznać się z pełną ofertą rynku, dowiedzieć się wszystkiego o interesującej nas inwestycji, a nawet wynegocjować sobie rabat i podpisać umowę rezerwacyjną. Już 8. i 9. września w Hali Stulecia odbędą się pierwsze tej jesieni targi nieruchomości we Wrocławiu – 10., jubileuszowa edycja Targów Mieszkań i Domów nowyadres.pl. Warto je odwiedzić nie tylko dlatego, że będzie to największa w historii wrocławskiego rynku impreza tego typu – także dlatego, że wielu wystawców przygotowało unikalne promocje, aktualne tylko podczas targowego weekendu

 

Choć w mediach nie brakuje komunikatów, że ceny nieruchomości będą jeszcze spadać, kupno mieszkania lub domu już tej jesieni jest dobrym pomysłem z co najmniej trzech powodów. Po pierwsze, oferta rynkowa nigdy nie była jeszcze tak bogata – według szacunków firmy konsultingowej REAS w największych miastach Polski do kupienia są rekordowe 54 tysiące lokali. Po drugie, wystawcy na naszych targach deklarują gotowość do negocjacji cenowych i oferują promocje obowiązujące tylko na podczas imprezy. Po trzecie – to ostatni moment na skorzystanie z rządowego programu dopłat do kredytów hipotecznych „Rodzina na swoim”, który zostanie wygaszony 31. grudnia.  Dzięki „Rodzinie na swoim” można zaoszczędzić nawet 100 tys. złotych – mówi Łuczyszyn, dyrektor zarządzający firmy Nowy Adres S.A., organizatora targów.

Już 8. i 9. września w Hali Stulecia przy ul. Wystawowej 1 w jednym miejscu i czasie będzie można zapoznać się z pełną ofertą rynku mieszkań i domów Wrocławia i okolic. Poruszanie się po targach ma ułatwiać specjalna mapa-przewodnik, który otrzymają wszyscy odwiedzający imprezę. Aby jeszcze bardziej zaoszczędzić na czasie, organizatorzy przygotowali specjalną wielkoformatową mapę, na której będą zaznaczone inwestycje wszystkich obecnych na targach deweloperów, co znacznie ułatwi uczestnikom targów selekcję stoisk.

 

W imprezie weźmie rekordowa liczba blisko 140 (!) wystawców, wśród nich deweloperzy, którzy w ramach akcji „Jesienne Promocje Targowe” przygotowali unikalne oferty, dostępne tylko dla uczestników imprezy. Promocje przygotowały m. in. Awbud-developer, Budus Developer, DewelopART A.Balcer, Diamond Properties, Domar Development, DOM-INVEST, Echo Investment S.A., ECODOMSYSTEM, MIKOS-INVEST, Finanse4D, GMS HOUSE, 4living, LSG Deweloper, P.B. DOMBUD, Polonia-Bud, Wrobud, Quart Development i wielu innych.

 

Jak zwykle będzie można zapoznać się z ofertą największych wrocławskich deweloperów – stałych bywalców Targów Mieszkań i Domów, w tym Archicom, As-Bau, ATAL, PBO Dach Bud, Dom Development, GANT, LC Corp, LOKUM Deweloper i wielu innych. Nie zabraknie również debiutantów – warto odwiedzić stoiska takich firm jak Diamond Properties, Hostinwestycje, Peach Glen Ołtaszyn Park, Polonia-Bud, Red Real Estate czy Univitae. Wielu spośród wystawców w swojej ofercie posiada domy i właśnie tego typu nieruchomości będą prezentować na targach m.in. As-Bau, Rodzinne Wille Jagodno, Park Domaszczyn czy Vantage Development.

 

Zapraszamy również do zakupów na rynku wtórnym – swoje stoiska na targach mają takie agencje nieruchomości, jak Home Broker, Jot-Be Nieruchomości, KP Nieruchomości, Metrohouse & Partnerzy, Panorama Nieruchomości i in.

 

Na stoiskach banków i pośredników finansowych (wśród nich Bank Pocztowy, Eurobank, Pekao, PKO BP, Expander i in.) zwiedzający targi dowiedzą się, jak sfinansować planowany zakup nieruchomości. Wszelkie zawiłości prawne i problemy dotyczące transakcji mieszkaniowych pomogą rozwikłać podczas bezpłatnych prelekcji specjaliści lokalnego rynku nieruchomości.

 

Zwiedzający otrzymają towarzyszący targom bezpłatny „Album Inwestycji  Mieszkaniowych – Wrocław i okolice, jesień 2012″. Prezentowane w nim inwestycje opisane są w najdrobniejszych szczegółach, a klarowna i elegancka forma graficzna ułatwia porównywanie ofert. W albumie znajdzie się też kompendium „Jak kupić mieszkanie?”, zawierające wszystkie informacje niezbędne do szybkiego i bezproblemowego sfinalizowania transakcji, w tym objaśnienie przepisów obowiązującej od niedawna tzw. nowej ustawy deweloperskiej.

 

Z myślą o najmłodszych uczestnikach targów organizator wraz z firmą Hopek przygotował kolorowy plac zabaw. Z kolei rodzice po trudach poszukiwań będą mogli znaleźć chwilę wytchnienia nad gorącą kawą w eleganckiej kawiarence targowej.

Partnerem Targów Mieszkań i Domów we Wrocławiu jest firma LOKUM Deweloper. Wśród Patronów Honorowych znajdują się m.in. Ministerstwo Transportu, Budownictwa i Gospodarki Morskiej, Prezydent Miasta Wrocławia, Polski Związek Firm Deweloperskich i in.

 

Więcej informacji na www.targi.nowyadres.pl

Targi Mieszkań i Domów

8-9. września 2012 r.

Hala Stulecia

ul. Wystawowa 1, Wrocław

sobota i niedziela, godz. 10.00-17.00

Nowy Adres S.A. to dostawca profesjonalnych narzędzi dla rynku nieruchomości mieszkaniowych i komercyjnych. Do flagowych produktów firmy należą Targi Mieszkań i Domów, organizowane w Warszawie, Trójmieście, Wrocławiu i Poznaniu. Funkcjonujący od 2008 r. portal nieruchomościowy nowyadres.pl zawiera oferty nieruchomości mieszkaniowych z całej Polski. Nowy Adres jest także twórcą największego w Polsce projektu badawczego rynku nieruchomości „Polski Rynek Mieszkaniowy – Popyt i preferencje nabywców”. W portfolio firmy można znaleźć również uznane cykle konferencji branżowych „Polski Rynek Mieszkaniowy” i „Biurowce w Polsce”, serię albumów pod tym samym tytułem oraz liczne katalogi inwestycji mieszkaniowych.

Więcej informacji:

Michał Poręcki
PR Manager
Nowy Adres S.A.
ul. Świętokrzyska 18 piętro IV
00-052 Warszawa
kom. 502 34 34 90, 795 55 04 22
www.nowyadres.pl