Szklany Dom powstaje we Wrocławiu

1010
szklany dom wroclaw

szklany dom wroclaw

U zbiegu ulicy Świdnickiej i placu Teatralnego we Wrocławiu powstaje budynek Szklany Dom.

Łączy on funkcję biurową z powierzchniami handlowymi na parterze. W skład kompleksu biurowego wchodzą dwa budynki o łącznej powierzchni biurowej ponad 5300 m kw. Kompleks znajduje się w ścisłym centrum Wrocławia przy zbiegu ulic Świdnickiej i Pl. Teatralnego.
Właścicielem obiektu jest Zbigniew Grycan, który stworzył sieć lodziarni Grycan. Planowany termin oddania budynku do użytkowania to październik 2014.
Na wyłącznego agenta odpowiedzialnego za wynajem i marketing budynku Szklany Dom we Wrocławiu została wybrana CBRE, największa na świecie firma doradcza działająca na rynku nieruchomości.
Paweł Boczar, starszy negocjator z wrocławskiego działu powierzchni biurowych w CBRE, powiedział:
Cieszymy się, że właściciel powierzył CBRE komercjalizację swojej nieruchomości. Szklany Dom jest jednym z najbardziej reprezentacyjnych budynków komercyjnych w centrum Wrocławia. Kompleks zlokalizowany jest w atrakcyjnej części miasta, w sąsiedztwie głównych obiektów kultury: Opery Wrocławskiej, Teatru Lalek, nowopowstającego Narodowego Forum Muzyki oraz licznych obiektów handlowych i hoteli. Jesteśmy przekonani, że budynek wkrótce zapełni się prestiżowymi najemcami.