Shopin: debiut nowej sieci parków handlowych

1223
Shopin park handlowy

Shopin park handlowy

Łódź, Garwolin, Pleszew, Mrągowo, Lubliniec i Tychy – to miasta, które znajdują się na liście lokalizacji dla parków handlowych Shopin, które realizuje firma Budner Investment. Spółka zamierza budować obiekty o powierzchni do 5 tys. mkw. powierzchni.

– Pierwsze parki handlowe Shopin powstaną w Łodzi i w Garwolinie. W Łodzi mamy już pozwolenie na budowę i rozpoczniemy prace jeszcze w lipcu. Pierwszy obiekt o powierzchni 3 tys. mkw. będzie gotowy w 2014 roku. Liczymy, że w Garwolinie pozwolenie na budowę parku handlowego o powierzchni 2 tys. mkw. uzyskamy do połowy sierpnia 2013 roku. Kolejne projekty są w planach – powiedziała magazynowi „Eurobuild CEE” Marta Mikołajczyk z Budner Investment.
Shopin Łódź powstanie na 1,5-hektarowej działce między ulicami Byszewską a Brzezińską. Shopin Garwolin znajdzie się przy Alei Legionów. W obu parkach handlowych operatorem spożywczym będzie sieć Netto.
– Komercjalizacja reszty obiektu jest w toku. Najemcami będą operatorzy z branży drogeryjnej, odzieżowej, RTV AGD i innych – dodaje Marta Mikołajczyk.
Budner Investment należy do grupy Budner. Firma działa jako deweloper dla sieci handlowych oraz realizuje własne obiekty handlowe na wynajem.

Źródło: Eurobuild CEE