Rusza sprzedaż mieszkań w apartamentowcu Walewska Residence

1128
Walewska 5

Walewska 5

Można już nabywać mieszkania w kameralnym apartamentowcu Walewska Residence budowanym w Warszawie przez spółkę ATAL SA. W budynku znajdą się 43 mieszkania o zróżnicowanym metrażu od 33,8 do 123,6 mkw. Cena za mkw. wynosi 7.600 lub 8.500 złotych brutto w zależności od kondygnacji, na której znajduje się apartament.

Apartamentowiec Walewska Residence to prestiżowa inwestycja znajdująca się u zbiegu ulic Walewskiej i Rozłuckiej. Lokalizacja kameralnego budynku przy ul. Walewskiej 4 to duży atut – podróż do Śródmieścia Trasą Łazienkowską lub al. Jerzego Waszyngtona zajmie nie więcej niż 5 minut. Dogodne położenie pozwoli mieszkańcom korzystać z niezwykłej atmosfery Saskiej Kępy – otoczonej zielenią, spokojnej dzielnicy pełnej klimatycznych kawiarni i restauracji. Walewska Residence z pewnością przypadnie do gustu także miłośnikom aktywnego wypoczynku. Pobliski park Skaryszewski z infrastrukturą dla amatorów piłki nożnej, tenisa czy fanów joggingu, liczne kluby fitness, trasy rowerowe oraz niedaleki OSiR tworzą szeroką bazę rekreacyjną. Co ważne, w najbliższej okolicy znajdują się placówki oświatowe, które zapewnią edukację dla dzieci w każdym wieku.
Projektując Walewska Residence zależało nam na stworzeniu wyjątkowo atrakcyjnej oferty, dzięki której spółka będzie mogła umacniać swoją pozycję na rynku warszawskim, a tym samym realizować plan rozwoju zakładający ugruntowanie pozycji w pierwszej trójce krajowych deweloperów. Już niedługo rozpoczniemy kolejne inwestycje w Warszawie – podsumowuje Ewelina Juroszek, dyrektor ds. sprzedaży mieszkań ATAL SA.

W pięciokondygnacyjnym budynku znajdą się 43 apartamenty o powierzchni od 33,8 do 123,6 mkw. Mieszkania będą od jedno- do pięciopokojowych, a każde z nich będzie wyposażone w przylegający ogródek (mieszkania parterowe) lub loggię (wyższe poziomy). Apartamenty na ostatnim piętrze będą miały aż 3,6 metra wysokości oraz wyjątkowo przestronne tarasy, z których będzie roztaczał się widok na stolicę. Wszystkie mieszkania zaprojektowano z dbałością o najwyższą funkcjonalność i wygodę użytkowników. Cena za mkw wynosi 7.600 złotych brutto w przypadku wszystkich mieszkań z wyjątkiem ostatniej kondygnacji, gdzie koszt wynosi 8.500 złotych za mkw.
Równie ważny jest charakter samego budynku. Nietuzinkowa forma, zastosowanie przez ATAL S.A. wysublimowanej kolorystyki (odcienie bieli, brązu, szarości i grafitu), a także użycie szlachetnych materiałów wykończeniowych (wysokiej jakości płytki klinkierowe czy tynk silikonowy) podkreślą prestiż inwestycji. Wokół niej zostaną starannie rozplanowane elementy zagospodarowania terenu, które nadadzą całości dodatkowej lekkości. W poziemnym garażu znajdą się 42 miejsca postojowe oraz jedno dodatkowe na zewnątrz. Budynek będzie przystosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych.