Puma w Galerii Echo

1315

Kielecka Galeria Echo, należąca do portfela nieruchomości EPP, wciąż przyciąga nowych najemców. W ostatni weekend oferta tego najpopularniejszego w regionie centrum handlowego poszerzyła się o dwie nowe marki: Greenpoint i Puma.

Marka Greenpoint to ubrania dla kobiet poszukujących eleganckich, a jednocześnie funkcjonalnych i wygodnych fasonów, pozwalających czuć się swobodnie w każdej sytuacji: w pracy, na spotkaniu biznesowym czy przyjęciu towarzyskim. Kobiecość, komfort i elegancja – tym kierują się projektantki marki.

Wielkiemu otwarciu marki Greenpoint w Galerii Echo w Kielcach, które miało miejsce
w piątek 8 grudnia, towarzyszyły rabaty do 70% obejmujące kolekcję Jesień/Zima 2017/2018. Akcja promocyjna trwała przez cały weekend – od 8 grudnia do 10 grudnia –
i była idealną okazją do kupienia prezentów świątecznych. Salon Greenpoint zajmuje 85 mkw. na poziomie 0, tuż obok takich marek, jak Apart Exclusive, Douglas, Mohito.

Kolejnym, nowym najemcą, który uatrakcyjnił ofertę Galerii Echo, jest PUMA – jedna
z wiodących światowych marek sportowych, zajmująca się designem, rozwojem, sprzedażą i promocją obuwia, odzieży i akcesoriów sportowych. Istniejąca od ponad 65 lat PUMA tworzy bogatą historię związaną z projektowaniem produktów przeznaczonych dla najszybszych zawodników na świecie. 

Sklep zajmie powierzchnię ponad 130 m kw. na poziomie -1, tuż obok takich marek jak Adidas Reebok czy Martes Sport Junior. 


– Galeria Echo przyciąga najlepsze marki na rynku. To dowód na to, że jesteśmy cenionym i zaufanym partnerem – powiedział Jakub Ociepka, Asset Manager w EPP – spółce będącej właścicielem Galerii Echo. – Synergia budowania odpowiedniego tenant-mix, dobrego zarządzania oraz skutecznych działań marketingowych pozwala stworzyć optymalne warunki rozwoju wszystkim obecnym u nas najemcom.

Kielecka Galeria Echo to jeden z największych obiektów handlowo-rozrywkowych w Polsce i największa tego typu inwestycja w regionie. Obiekt powstał w wyniku modernizacji i rozbudowy funkcjonującego w latach ubiegłych centrum handlowego i został otwarty 18 sierpnia 2011 r. Na 70 000 m kw. powierzchni najmu znajduje się 250 sklepów, a wśród nich znakomita większość znanych marek, zarówno polskich, jak i światowych. Klienci mają także do dyspozycji bogatą część gastronomiczną i rozrywkową oraz wielopoziomowy parking na 2100 miejsc. Właścicielem i zarządcą Galerii Echo jest EPP.