Poznański Quadro Office z pozwoleniem na użytkowanie

1108
Quadro Office gotowy 3

Quadro Office gotowy 3

Najnowszy projekt Monday Development, biurowiec Quadro Office, uzyskał pozwolenie na użytkowanie. Już niebawem w kameralnym budynku u zbiegu ulic Bóżniczej i Małe Garbary w Poznaniu rozpoczną działalność nowi właściciele biur.

Położony w samym sercu Poznania biurowiec Quadro Office to siedmiokondygnacyjny budynek, którego łączna powierzchnia użytkowa wynosi blisko 1200 mkw. Za jego oryginalny i nietuzinkowy projekt odpowiada pracownia architektoniczna Insomia. Zastosowane połączenie stali i szkła wyróżnia budynek spośród okolicznej zabudowy i sprawia, że rewitalizowana obecnie pierzeja ulic Małe Garbary i Bóżniczej zyskuje na nowoczesności. Na parterze Quadro Office znajduje się lokal handlowy z doskonałą ekspozycją od strony ul. Małe Garbary. Na wyższych kondygnacjach powstały lokale biurowe o powierzchniach od 44 do 190 mkw.
Realizując projekt Quadro Office chcieliśmy zaoferować przedsiębiorcom nowoczesny budynek biurowy w bardzo atrakcyjnej lokalizacji. Ale to nie wszystkie zalety tej inwestycji. Jednym z kluczowych jej atutów jest to, że znajdujące się tam lokale biurowe przeznaczone są na sprzedaż, co w perspektywie czasu może stanowić doskonałą lokatę kapitału – mówi Piotr Kasprowicz z Monday Development.Potwierdza to fakt, że wśród naszych klientów są zarówno firmy, które kupiły lokale na własny użytek oraz takie, które dokonały zakupu w celach inwestycyjnych.
Oferowane w sprzedaży biura dostępne są w cenie już od 8200 zł za mkw.
W sąsiedztwie zrealizowanej inwestycji znajduje się kilka sądów, prokuratury i budynki administracji publicznej, przez co Quadro Office doskonale nadaje się na siedziby kancelarii prawniczych, radcowskich, czy notarialnych. Bliskość Starego Rynku z licznymi restauracjami i kawiarniami sprzyja spotkaniom biznesowym na mniej formalnym gruncie.
Quadro Office położony jest w samym centrum Poznania, ale dzięki usytuowaniu tuż przy wielopasmowych ulicach Małe Garbary, Solna i Estkowskiego możemy szybko i sprawnie dostać się do innych dzielnic Poznania, czy zintegrowanego centrum komunikacyjnego Poznań Główny. Na korzyść biznesu działa też bardzo dobrze rozwinięta w tym miejscu komunikacja miejska.
Quadro Office to kolejny po Piątkowskiej 116 budynek biurowy realizowany przez Monday Development w stolicy Wielkopolski. Deweloper znany jest również z cieszących się ogromnym zainteresowaniem osiedli mieszkaniowych takich jak Osiedle Hevelia, czy Osiedle Czarnieckiego.