Poznańska Reduta już ukończona

1080
Reduta już ukończona 2

Reduta już ukończona 2

Niedawno na poznańskich Podolanach oddano nową inwestycję o intrygującej, a zarazem oryginalnej nazwie – Reduta Nowe Podolany. W ramach I etapu powstały dwa budynki o niskiej zabudowie i szerokiej ofercie mieszkaniowej.

Reduta Nowe Podolany została ukończona w grudniu 2013 r. Inwestycja, mieszcząca się przy ul. Jasielskiej w Poznaniu, składa się z dwóch budynków, trzy- i pięciopiętrowego. Tym samym powstało 127 lokali o zróżnicowanym metrażu od 34 do 87 mkw.
Oferta skierowana jest zarówno do małych, jak i dużych rodzin ceniących przestronność oraz funkcjonalność mieszkań, a także oczekujących spokojnej atmosfery – mówi Iwona Matyjasik, specjalistka ds. sprzedaży nieruchomości w poznańskim biurze sprzedaży firmy Ekonbud-Fadom.Dogodny dojazd do centrum, bliskość terenów rekreacyjnych oraz wysoki standard inwestycji to główne oczekiwania klientów, a my staramy się je spełniać.
Oba budynki wchodzące w skład Reduty Nowe Podolany zostały wyposażone w windy, podziemną halę garażową oraz pomieszczenia gospodarcze. Deweloper zwrócił także uwagę na detale.
Zdajemy sobie sprawę, że przy obecnej konkurencji na rynku oraz panujących trendach należy zadbać o każdy szczegół, dlatego wykończenie części wspólnych przypomina momentami styl hotelowy – mówi Matyjasik. Deweloper zadbał także o małą architekturę, m.in. oświetlenie, drogi wewnętrzne, chodniki czy plac zabaw.
Ceny mieszkań zaczynają się od 5200 zł brutto za mkw., a zainteresowani mogą już od stycznia odwiedzać i nabywać nowe lokale. Ponadto, istnieje możliwość zakupu miejsca postojowego oraz komórki lokatorskiej. Co istotne, wszystkie mieszkania obejmuje rządowy program Mieszkania dla Młodych.
Mieszcząca się na północnym-zachodzie Poznania Reduta Nowe Podolany to kolejna inwestycja zielonogórskiego dewelopera Ekonbud-Fadom.