Powiększony CH Hermes już otwarty dla mieszkańców Skarżyska-Kamiennej

1118
CH HERMES

CH HERMES

We wtorek, 30 kwietnia BPF Inwestor z Białej Podlaskiej oficjalnie otworzył rozbudowane Centrum Handlowe Hermes w Skarżysku-Kamiennej. Nowa część powiększyła istniejące centrum handlowe do 15 tys. m kw. powierzchni.

Stworzono również 120 dodatkowych miejsc parkingowych. Rozbudowana część w zdecydowanej większości została zagospodarowana przed dwóch kluczowych dla inwestycji najemców: marki H&M oraz sieci LPP. Salon odzieżowy H&M został ulokowany na parterze, w lokalu o powierzchni 1360 m kw. LPP otworzył salony: Reserved+ReKids o powierzchni 1366 m kw., Cropp – 338 m kw., Mohito – 355 m kw., House – 340 m kw. oraz salon SinSay – 264 m kw. Łączna powierzchnia najmu wszystkich salonów LPP wynosi tym samym ponad 2600 m kw. Inwestor prowadzi również finalne negocjacje w sprawie pojawienia się w CH Hermes sieciowej marki ze sprzętem RTV AGD. Po ich zakończeniu komercjalizacja nowej części wyniesie 100 procent.

CH HERMES otwarcie
CH Hermes gości klientów od 2010 roku. To najpopularniejsze miejsce zakupów mieszkańców Skarżyska-Kamiennej oraz okolic. W 2012 roku rozpoczęto jego rozbudowę. Obiekt zlokalizowany jest w ścisłym centrum miasta. Dziś, dzięki rozbudowie mieszkańcy mogą skorzystać w oferty najpopularniejszych marek sieciowych, do tej pory niedostępnych w mieście.

BPF Inwestor jest właścicielem czterech istniejących obiektów handlowych. Cztery kolejne są w fazie realizacji. Firma skupia się na lokowaniu inwestycji w miastach średniej wielkości, do 60 tys. mieszkańców, budując obiekty o powierzchni 13-26 tys. m kw., w zależności od potrzeb rynku lokalnego. W portfolio firmy znajduje się CH Rywal, wybudowane w 2007 roku w Białej Podlaskiej, CH Hermes, otwarte dla mieszkańców Skarżyska-Kamiennej w 2010 roku – oba są w trakcie rozbudowy. W 2012 roku powstały dwa kolejne obiekty: Galeria Kociewska w Tczewie oraz Galeria Kamienna w Starachowicach. W tym roku inwestor rozpoczął realizację kolejnych projektów: w Cieszynie, Kwidzynie, Bartoszycach i Szamotułach.