Pomorska Park – nowe osiedle ATAL S.A. w Łodzi

1109
Pomorska Park 2

Pomorska Park 2

W poniedziałek 4 kwietnia do sprzedaży trafi pierwszy etap projektu Pomorska Park w Łodzi przy ulicy Pomorskiej, w pobliżu ulicy Telefonicznej, w którym zaplanowano 186 lokali.

Pierwszy etap kompleksu Pomorska Park składać się będzie z 4 budynków, które będą miały od 4 do 6 pięter. Znajdzie się w nich 186 mieszkań – każde z nich będzie posiadało balkon lub prywatny ogródek. Klienci mogą wybierać spośród układów od 2 do 4 pokoi oraz szerokiej gamy metraży od 37,72 do 100,02 m kw. Parkingi podziemne pomieszczą 129 samochodów, będzie też 59 miejsc postojowych zewnętrznych. Przewidziano 117 komórek lokatorskich.
Cena brutto za m kw. wynosi 4.800 złotych za mieszkania 3- i 4–pokojowe oraz 4.900 złotych za 2-pokojowe.
Pomorska Park to osiedle o wysokim standardzie wykończenia, które charakteryzować będzie minimalistyczna architektura. Elewacje budynków zostaną utrzymane w odcieniach szarości. Proste bryły w stonowanej kolorystyce zostaną uzupełnione o balustrady balkonowe. W części wspólnej znajdzie się dużo zieleni m. in. klomby i trawniki, a dla najmłodszych przewidziano plac zabaw. Inwestycja zostanie ogrodzona oraz dostosowana do potrzeb osób niepełnosprawnych.
Osiedle Pomorska Park powstaje przy ulicy Pomorskiej 168/170, na granicy łódzkiego Śródmieścia z Widzewem. Wjazd do osiedla zaplanowany jest od ulicy Telefonicznej. To spokojna okolica, która charakteryzuje się rozbudowaną infrastrukturą komunikacyjną oraz bliską odległością do ścisłego centrum miasta. Jednocześnie liczne sklepy i punkty usługowe w sąsiedztwie kompleksu pozwolą na szybkie i łatwe załatwienie codziennych spraw.
Planowany termin oddania inwestycji do użytkowania to IV kwartał 2017 r. Za projekt osiedla Pomorska Park odpowiada pracownia Kanon Architekci.