„Pomorska 44” jako dobra alternatywa lokaty kapitału

1189
Pomorska 44 4

Pomorska 44 4

Nieduże metraże mieszkań w atrakcyjnej cenie i lokalizacja w centrum Wrocławia przyciągają kupujących. Przykładem budynku zrealizowanego zgodnie z rynkowym trendem jest „Pomorska 44″, zbudowana przez wrocławskiego dewelopera i2 DEVELOPMENT.

Wysoki standard wykończenia i nowoczesny projekt architektoniczny gwarantują nabywcom jakość na lata – to czynniki decydujące dziś o zakupie mieszkania – bezpiecznej inwestycji i miejsca do komfortowego życia.
Większość kupujących mieszkania w „Pomorskiej 44″ to ludzie zainteresowani lokatą kapitału: chcący ulokować oszczędności, wspierający dzieci, czy wchodzący w dorosłość. Kalkulacja kupujących jest prosta: mieszkania w atrakcyjnych, centralnych lokalizacjach zyskują na wartości podczas hossy rynkowej. A jeśli chciałoby się zamieszkać blisko centrum, to zamiast płacić komuś za wynajem lepiej spłacać kredyt za własne cztery kąty.
Marcin Misztal, wiceprezes i2 DEVELOPMENT zauważa duże zainteresowanie kupujących mieszkaniami zlokalizowanymi w centrum Wrocławia. Czynniki decydujące o zakupach mieszkań w tej lokalizacji to nowoczesny projekt budynku z dużymi oknami zapewniającymi doświetlenie wnętrz i wysoka jakość materiałów wykończeniowych. Klientom podoba się także możliwość konsultacji aranżacji wnętrz z biurem architektonicznym Chamielec Architekci.
„Pomorska 44″ to 7-kondygnacyjny budynek z 57 mieszkaniami o powierzchni od 23 do 46 metrów kwadratowych, zlokalizowany w odległości 15 minut od rynku i 10 minut od Wyspy Słodowej i Ostrowa Tumskiego. Nieduże powierzchnie mieszkań i niedalekie sąsiedztwo centrum z uczelniami, atrakcjami kulturalnymi i węzłami komunikacyjnymi sprzyja zasiedlaniu mieszkań przez osoby prowadzące niewielkie gospodarstwa domowe.