Półwiejska 2 w Poznaniu gotowa na otwarcie

1054
Półwiejska 2 gotowy

Półwiejska 2 gotowy

Flagowe butiki marek LPP, największy w Poznaniu McDonald’s, cukiernia Sowa i ekskluzywne powierzchnie biurowe. Już w najbliższy piątek 22 maja Półwiejska 2 otworzy się w całości dla klientów.

Obiekt zlokalizowany jest w ścisłym centrum Poznania, u zbiegu ulic Półwiejskiej i Krysiewicza, w osi pomiędzy Starym Rynkiem a Starym Browarem. W bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się przystanki tramwajowe i autobusowe, co z pewnością ułatwi klientom dotarcie na zakupy. A na zmotoryzowanych czeka publiczny parking.
W architekturze budynku uwagę zwracają dwupoziomowe witryny sklepowe. To nowoczesne rozwiązanie daje ogromne możliwości aranżerom, którzy mogą dzięki temu tworzyć oryginalne ekspozycje marek modowych. Wśród nich klienci znajdą House, Reserved, Mohito Cropp i Sinsay. Dla zmęczonych zakupami czekają największa w Poznaniu restauracja McDonald’s i cukiernia Sowa. W dniu otwarcia dla klientów przygotowano specjalne rabaty.
Architekci zadbali o to, by nowy obiekt współtworzył przestrzeń miejską i wpływał na ożywienie centrum Poznania. Między innymi dlatego wejścia do wszystkich sklepów znajdują się bezpośrednio z ulicy. W całym budynku zastosowano także liczne rozwiązania proekologiczne. Specjalna instalacja umożliwia gromadzenie wody deszczowej, która później wykorzystywana jest w systemach sanitarnych i do podlewania zieleni. Inteligentne sterowanie budynkiem umożliwia z kolei monitorowanie zużytej energii i jej oszczędzanie. W budynku znajdują się także stanowiska do ładowania samochodów elektrycznych, a dla osób dojeżdżających do biur na rowerze przygotowano parking i prysznice. Te wszystkie cechy sprawiają, że nowy budynek kwalifikuje się do otrzymania zielonego certyfikatu.

Półwiejska 2 sam. elektr
Półwiejska 2 to także 2796 m kw. powierzchni biurowych w wysokim standardzie. Oferta wynajmu skierowana jest przede wszystkim do firm, które chcą połączyć nowoczesny design, prestiżową lokalizację i niezwykły widok za oknem. Nie bez znaczenia jest także bliskość urzędów i instytucji. Do dyspozycji najemców dostępne będzie także 600 m kw. tarasów i dachów z widokiem na panoramę Poznania. To miejsce odpowiednie do organizacji eventów, czy oryginalnych spotkań biznesowych.